Turniej Piłki Nożnej dla Piłkarzy 35+ oraz Dzień Otwarty w Soccer Box Pro! [ZAPOWIEDŹ]

Wspaniałe wieści dla miłośników piłki nożnej oraz entuzjastów sportu! Już 18 maja 2024 roku o godz. 15:00 na stadionie w Dachnowie, przy nowoczesnym ośrodku rekreacyjno-sportowym Soccer Box Pro, odbędzie się niezwykłe wydarzenie -  I Amatorski Turniej w Piłce Nożnej 35+ o Puchar Prezesa Ośrodka Soccer Box Pro!

Z tej okazji organizatorzy zapraszają wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko! Będzie to niezapomniane wydarzenie, które dostarczy wiele emocji i radości związanych ze sportową rywalizacją. W turnieju wezmą udział następujące drużyny:

  • Robert Polak Team
  • Traper Lubaczów
  • Oldboye Oleszyce
  • Oldboye Czerwoni Cewków
  • Oldboye Gmina Lubaczów
  • Oldboye Narol

A to jeszcze nie wszystko! W trakcie turnieju będziecie mieli również okazję zwiedzić nowoczesny ośrodek Soccer Box Pro i zapoznać się z jego atrakcjami oraz możliwościami. Między innymi z główną atrakcją ośrodka - technologią Soccer Box Pro, która składa się z 8 wyrzutni piłek, bramek i otworów do celowania, systemu pomiaru prędkości, refleksu i wydajności oraz z dwiema salami z 8 autorskimi aplikacjami z rozszerzoną (AR) i wirtualną rzeczywistością (VR). We wszystkich salach znajdują się sensory zbierające dane dla potrzeb systemu i analiz, dzięki którym zawodnik wie, na co ma zwrócić uwagę w dalszych treningach.

Ponadto, ośrodek oferuje 65 miejsc noclegowych, w tym apartament, gdzie zrelaksujesz się i odetchniesz po dniu pełnym aktywności. 3 sale konferencyjno-restauracyjne, które zapewniają komfortowe warunki do przeprowadzenia szkoleń, konferencji czy imprez okolicznościowych, oraz restaurację, która mamy nadzieję niedługo się otworzy! Obiekt posiada również strefę SPA oraz siłownię wyposażoną w nowoczesny sprzęt, czyli coś dla duszy i ciała. A na ogromnym tarasie na pewno znajdzie się miejsce dla osób pragnących podziwiać turniej z wysokości! 

Według słów prezesa Jerzego Polaka, głównym celem działalności ośrodka jest tworzenie i utrzymanie przyjaznego klimatu do aktywnego uprawiania sportu, jednocześnie promując aktywność fizyczną i rekreację wśród mieszkańców powiatu. Marzeniem prezesa jest, aby zostać „mostem łączącym” lokalne talenty z krajową sceną piłkarską.

- Na podkreślenie zasługuje fakt, że pasja sportowa łączy tak wielu pasjonatów zdrowego, sportowego stylu życia, która wpływa równocześnie na promocję naszego środowiska lokalnego, czego dowodem jest organizowany turniej. Dla trochę bardzie dojrzałych piłkarzy oferta ośrodka sprawia, że zawodnicy mają idealną okazję do wykazania się na boisku, łącząc to z niezapomnianymi emocjami i wyzwaniami. - podkreślają organizatorzy turnieje i właściciele Soccer Box Pro

Nie przegap tego wyjątkowego dnia pełnego sportowej pasji i aktywności! Zapisz sobie datę - 18 maja 2024 roku - i przyjdź wspólnie spędzić czas! 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.