Policjanci przeprowadzili debatę społeczną w Lubaczowie

fot. KPP Lubaczów

"Metody i sposoby oszustów wyłudzających pieniądze” - to tytuł debaty społecznej zorganizowanej przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie w ramach cyklu debat "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". Podczas spotkania funkcjonariusze omówili sposoby, jakimi posługują się oszuści próbując wyłudzić od nas oszczędności całego życia.

Czytaj więcej...

Nowe harmonogramy odbioru odpadów w gminie Oleszyce

Publikujemy nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych w drugim półroczu 2022 roku w gminie Oleszyce.

Czytaj więcej...

W Lubaczowie odbędzie się debata społeczna

W najbliższy piątek, 24 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się debata społeczna dla mieszkańców miasta i gminy Lubaczów pod hasłem „Metody i sposoby oszustów wyłudzających pieniądze”.

Czytaj więcej...

60 nowych funkcjonariuszy w szeregach podkarpackiej policji

fot. KWP Rzeszów

W Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie, nowi funkcjonariusze złożyli wczoraj rotę ślubowania. Odbierając legitymacje z rąk inspektora Dariusza Matusiaka, wzięli na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą. Teraz przed nimi kilkumiesięczny kurs podstawowy, po którym wrócą do swoich macierzystych jednostek i tam rozpoczną służbę.

Czytaj więcej...

Historia Straży Pożarnych na terenie powiatu lubaczowskiego w MBP Lubaczów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza na spotkanie „Historia Straży Pożarnych na terenie powiatu lubaczowskiego”, które odbędzie się 20 czerwca 2022 r. o godz. 17:00 w MBP w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

W piątek możliwe utrudnienia w ruchu

fot. archiwum powiatlubaczowski.pl

W piątek w związku z organizacją Festiwalu Turystyki Rowerowej ,,Roztocze bez granic” mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na drogach.

Czytaj więcej...

Dziś mogą wystąpić burze z gradem. IMGW wydał ostrzeżenie 2 stopnia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że na terenie powiatu lubaczowskiego mogą wystąpić burze z gradem. 

Czytaj więcej...

Rusza rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w Mokrzycy. Będą przerwy w dostawie wody

fot. pixabay.com

Rozpoczęła się właśnie rozbudowa i przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Mokrzycy. Wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel informuje, że w trakcie wykonywania robót mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.

Czytaj więcej...

Do KAS przyjęto nowych funkcjonariuszy [ZDJĘCIA][VIDEO]

fot. KAS

W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu ślubowanie złożyła kolejna grupa nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej do struktur podkarpackiej KAS.

Czytaj więcej...

Pomoc Narola dla partnerskiej gminy Glyboka

fot. narol.pl

W ubiegłym tygodniu Gmina Narol przekazała partnerskiej Gminie Glyboka na Ukrainie samochód specjalistyczny typu chłodnia.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane