Zderzenie Fiata z Toyotą w Lubaczowie. 23-letnia kobieta trafiła do szpitala

fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj rano na ul. Mickiewicza w Lubaczowie doszło do zderzenia dwóch samochodów – Toyoty i Fiata. Do szpitala trafiła 23-letnia mieszkanka gminy Cieszanów, która podróżowała z 2,5-letnim dzieckiem.

Czytaj więcej...

Volkswagen dachował na trasie Dachnów - Cieszanów. Kierowca zasnął za kierownicą [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po godzinie 10:00 na trasie Dachnów - Cieszanów. 24-letni obywatel Ukrainy zasnął za kierownicą i dachował.

Czytaj więcej...

Wypadek w kamieniołomie w Nowym Bruśnie. Potrzebny był śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj w porannych godzinach na terenie kamieniołomu w Nowym Bruśnie doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranny został 35-letni mieszkaniec gminy Lubaczów.

Czytaj więcej...

Policjanci nie mają litości dla pijanych kierowców. Kolejna akcja "Trzeźwy weekend"

Lubaczowscy policjanci przez dwa dni, prowadzili działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas „Trzeźwego weekendu”, na drogach naszego powiatu, mundurowi skontrolowali ponad 800 kierowców. Trzech prowadziło pojazdy, będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz za popełnione przestępstwo będą odpowiadać przed sądem.

Czytaj więcej...

Budomierz: Pijany Ukrainiec staranował graniczne szlabany

fot. BiOGS

Funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia granicznego w Budomierzu ujęli mężczyznę, który samochodem osobowym siłowo ominął strefę kontroli granicznej. Dynamiczna akcja mundurowych doprowadziła jednak do zatrzymania pijanego cudzoziemca.

Czytaj więcej...

Spodziewajmy się policyjnych patroli przy przejazdach kolejowych

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Policjanci rozpoczynają kampanię "Bezpieczny przejazd". Od dziś, w każdy piątek aż do końca wakacji, na terenie powiatu lubaczowskiego, policjanci  w rejonach przejazdów kolejowych, będą prowadzić akcję informacyjno - prewencyjną. 

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: Alarmy bombowe w ostatni dzień szkoły

fot. OSP Oleszyce

Niestety, nie wszędzie zakończenie roku szkolnego przebiega spokojnie. W niektórych szkołach w powiecie lubaczowskim ogłoszono alarmy bombowe. W jednej placówce przeprowadzono ewakuację.

Czytaj więcej...

Pożar domu w Łówczy. Ogień gasiło 24 strażaków [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narol

Wczoraj wieczorem 24 strażaków gasiło pożar domu mieszkalnego w miejscowości Łówcza. Na szczęście mieszkańcom budynku nic się nie stało.

Czytaj więcej...

W Lubaczowie płonął samochód osobowy [ZDJĘCIA]

Dzisiaj przed godziną 18:00 na ul. Partyzantów w Lubaczowie płonął samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj więcej...

Zderzenie dwóch aut w Dachnowie. 80-letnia kobieta w szpitalu

fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj w godzinach popołudniowych w Dachnowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ranna została 80-letnia mieszkanka gminy Lubaczów.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane