Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Lubaczowie. Są utrudnienia w ruchu

fot. czytelnik ZLUBACZOWA.PL

Służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj po godzinie 16:00 na ul. Mickiewicza w Lubaczowie. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Są utrudnienia w ruchu.

Czytaj więcej...

Święto strażaków w Lubaczowie. Awanse i nowy komendant [ZDJĘCIA]

fot. facebook.com/annaschmidt.info

W piątek (17.05) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka, podczas którego powołano nowego komendanta. Został nim st. kp. Piotr Szpytma.

Czytaj więcej...

Ukrainiec jechał z prędkością 110 km/h przez Zalesie! Stracił prawo jazdy i dostał mandat

fot. KPP Lubaczów

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 50-letniemu kierowcy audi, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 110 km/h. Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 1500 złotych.

Czytaj więcej...

Zderzenie volkswagenów w Kobylnicy Ruskiej. Dwie osoby w szpitalu

fot. KPP Lubaczów

We wtorek (15.05), w miejscowości Kobylnica Ruska w gminie Wielkie Oczy, doszło do zderzenia dwóch volkswagenów jadących z naprzeciwka. Ranne zostały dwie osoby.

Czytaj więcej...

Ukraińcy poszukiwani przez niemiecki wymiar sprawiedliwości zatrzymani w Budomierzu

fot. BiOSG

Trzynastka okazała się pechowa dla dwójki Ukraińców, którzy 13 maja próbowali wjechać do Polski przez przejście graniczne w Budomierzu. Obaj mężczyźni byli poszukiwani przez niemiecki wymiar sprawiedliwości.

Czytaj więcej...

Działania "Trzeźwość" w powiecie lubaczowskim. Skontrolowano 1356 osób

fot. KPP Lubaczów

W piątek i poniedziałek, lubaczowscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach naszego powiatu, funkcjonariusze skontrolowali 1356 kierujących. Za przestępstwo, jakim jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, odpowie 2 kierowców.

Czytaj więcej...

26-latek wpadł z mefedronem. Teraz odpowie przed sądem

fot. KPP Lubaczów

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który posiadał środki odurzające. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwi bracia chcieli ugotować parówki. Omal nie spalili mieszkania

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Lubaczowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zapachu spalenizny, wydobywającym się z jednego z mieszkań w Lubaczowie. Okazało się, że dwóch nietrzeźwych braci postanowiło ugotować na kolację parówki, jednak obaj zasnęli. Żadnemu z mieszkańców bloku nic się nie stało.

Czytaj więcej...

Basznia Dolna: Pijani rowerzyści ukarani mandatami

Wiosenna aura sprawiła, że na naszych drogach widzimy coraz więcej miłośników dwóch kółek. Rowerzysta, jak każdy uczestnik ruchu drogowego, ma prawo czuć się bezpiecznie, sam też ma obowiązek przestrzegania przepisów. Mimo wysokich mandatów, jakie przewiduje taryfikator, w dalszym ciągu nie brakuje kierujących jednośladami, którzy decydują się na jazdę po alkoholu.

Czytaj więcej...

Pożar tartaku w gminie Horyniec-Zdrój. W akcji 5 zastępów strażaków

fot. OSP Narol

Dzisiaj nad ranem, w miejscowości Monasterz w gminie Horyniec-Zdrój doszło do pożaru tartaku. Ogień gasiło 5 zastępów strażaków.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.