Szokujące zachowanie 48-latka. Przez kilkadziesiąt kilometrów jechał lewym pasem [VIDEO]

48-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego przez ponad 30 kilometrów jechał lewym pasem jezdni, stwarzając niezwykle niebezpiecznie sytuacje na drodze. To cud, że nikomu nic się nie stało.

Czytaj więcej...

105 km/h przez Zalesie. Kolejny Ukrainiec zatrzymany

fot. archiwum KPP Lubaczó

Kierowca osobowego audi, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 105 km/h. Za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. 

Czytaj więcej...

Wypadek tuż obok szpitala w Lubaczowie. Dwie osoby ranne

fot. KPP Lubaczów

Służby ratunkowe pracowały dzisiaj na miejscu wypadku, do którego doszło nieopodal szpitala w Lubaczowie. Zderzenie spowodowała 26-letnia kobieta, która jechała ze zbyt dużą prędkością. Dwie osoby zostały ranne.

Czytaj więcej...

Zaginiony Przemysław Kolbuszewski nie żyje [AKTUALIZACJA]

Niestety, odnaleziono ciało zaginionego 22-letniego mieszkańca gminy Horyniec-Zdrój Przemysława Kolbuszewskiego.

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: W ciągu jednego dnia policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych

Policjanci z lubaczowskiej komendy, w ciągu jednego dnia, zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu, czterej mieszkańcy powiatu lubaczowskiego trafili do zakładu karnego.

Czytaj więcej...

Potrącenie rowerzystki w Lubaczowie. Kobieta trafiła do szpitala

Dzisiaj po południu na ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie doszło do potrącenia 73-letniej rowerzystki. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Czytaj więcej...

Noworoczne spotkanie strażaków powiatu lubaczowskiego

fot. lubaczow998.pl

Jak co roku strażacy Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu lubaczowskiego spotkali się aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia noworoczne. W tym roku spotkanie odbyło się w Oleszycach.

Czytaj więcej...

Co wydarzyło się w Narolu?

fot. pixabay.com

Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia, do którego miało dojść kilka dni temu w Narolu. W tej sprawie został przesłuchany mieszkaniec Biłgoraja.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo w internecie. Policja zaprasza seniorów na webinarium

Zdjęcie ilustracyjne fot. flickr.com

Policja zaprasza seniorów na webinarium dotyczące zagrożeń występujących w internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...

Podsumowanie 2022 roku na podkarpackiej granicy

Miniony rok był dla Bieszczadzkiego Oddziału SG wyjątkowy nie tylko z uwagi na skalę ruchu granicznego, ale szczególnie ze względu na jego specyfikę. Strażnicy graniczni pomogli tysiącom cudzoziemców ubiegających się o ochronę międzynarodową. Funkcjonariusze SG ujawniali sprawców nielegalnych przekroczeń granicy, fałszywe dokumenty, skradzione pojazdy, nielegalne towary oraz zatrzymywali poszukiwanych przestępców.

Czytaj więcej...