Oleszyce: Auto w rowie, kierowcy brak. Trwają poszukiwania [ZDJĘCIA]

fot. zlubaczowa.pl

Dzisiaj na ul. Jarosławskiej w Oleszycach do rowu wpadło osobowe Subaru. Gdy na miejsce przyjechały służby ratunkowe okazało się, że przy aucie nie ma kierowcy. Trwają jego poszukiwania.

Czytaj więcej...

Pożar drewnianego domu w Jędrzejówce. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narol

Dzisiaj nad ranem w miejscowości Jędrzejówka płonął drewniany dom. Na miejscu cały czas są strażacy, którzy dogaszają ogień. Niestety, dwie osoby zostały poszkodowane.

Czytaj więcej...

Czołowe zderzenie w Narolu. Dwie kobiety trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narol

Dzisiaj wieczorem na skrzyżowaniu ul. Pałacowej i Armii Krajowej w Narolu doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Do szpitala przetransportowano dwie kobiety. W jednym aucie podróżowało dziecko, ale 10-latce na szczęście nic się nie stało.

Czytaj więcej...

Wypadek w Lubaczowie. 7-latka potrącona przez busa

fot. KPP Lubaczów

Służby pracowały na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj na ul. Sobieskiego w Lubaczowie. 7-letni rowerzystka została potrącona przez busa marki Opel. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Czytaj więcej...

Zaginiony został odnaleziony

AKTUALIZACJA: W sobotę zaginiony został odnaleziony. 

Czytaj więcej...

Nowi funkcjonariusze w Krajowej Administracji Skarbowej [ZDJĘCIA]

fot. KAS

W Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu ślubowanie złożyło dziś 42 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej z podkarpackiej KAS. Trafią do służby m.in. w przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu i Krościenku. Zasilą także kadrę w wewnętrznych oddziałach celnych.

Czytaj więcej...

112 km/h przez Wólkę Krowicką. 31-latka pożegnała się z prawem jazdy

fot. KPP Lubaczów

Policjanci regularnie kontrolują prędkość kierujących, kładąc szczególny nacisk na miejsca zaznaczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wczoraj w Wólce Krowickiej funkcjonariusze zmierzyli prędkość skody. Siedząca za kierownicą auta 31-latka, w obszarze zabudowanym, jechała z prędkością 112 km/h.

Czytaj więcej...

Pijany jechał skuterem. Odpowie przed sądem

fot. KPP Lubaczów

Policjant z lubaczowskiej drogówki zatrzymał do kontroli motorowerzystę, okazało się, że 54-latek był nietrzeźwy. Teraz o dalszym losie kierującego motorowerem zadecyduje sąd.

Czytaj więcej...

Zderzenie dwóch aut w Oleszycach [ZDJĘCIA]

Służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku, do którego doszło w poniedziałek (22.05) na skrzyżowaniu ulic Rynek i Zamkowa w Oleszycach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Czytaj więcej...

Policyjny dron nad powiatem lubaczowskim

fot. KPP Lubaczów

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego, wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie, prowadzili działania „ Sygnalizator’’. W działaniach wykorzystany był policyjny bezzałogowy statek powietrzny.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia