Miejskie Przedszkole nr 1 w Lubaczowie "Kraina Uśmiechu" obchodziło 50-lecie [ZDJĘCIA]

W piątek, 12 kwietnia odbyły się uroczyste obchody 50-lecia Miejskiego Przedszkola nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Lubaczowie. Zobaczcie zdjęcia.

Czytaj więcej...

Instytut Fizyki Jądrowej będzie współpracował z lubaczowskim „ogólniakiem”. Podpisano porozumienie

fot. LO Lubaczów

W środę (27.03) podpisano podpisane porozumienie o współpracy dydaktyczno - naukowej pomiędzy Instytutem Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk a Powiatem Lubaczowskim.

Czytaj więcej...

Robotyka i programowanie w szkołach podstawowych Gminy Lubaczów. Podpisano umowy

fot. Gmina Lubaczów

Uczniowie klas 4-8 szkół z terenu gminy Lubaczów będą mogli bezpłatnie rozwijać zainteresowania i umiejętności związane z robotyką i programowaniem robotów.

Czytaj więcej...

Rusza rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola "Kraina Malucha" w Dąbkowie [VIDEO]

Niepubliczne Przedszkole "Kraina Malucha" w Dąbkowie oferuje wolne miejsca na rok szkolny 2024/2025. Rodzice dokumenty mogą składać do końca marca.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSP w Baszni Dolnej pobiegli "Tropem Wilczym" [ZDJĘCIA]

W piątek (01.03) obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia  w całej Polsce odbył się Bieg Tropem Wilczym, gromadząc imponującą liczbę ponad 50 tysięcy uczniów z 440 szkół. W wydarzeniu tym udział wzięli także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej.

Czytaj więcej...

Gmina Lubaczów zapowiada nową jakość w przedszkolach i szkołach

Od II półrocza 2024 roku Samorząd Gminy wprowadza nową jakość do swoich przedszkoli. Przedszkolaki będą teraz miały zajęcia dwujęzyczne i ruchowe, rytmikę oraz dni zdrowego odżywiania. - zapowiada wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

Czytaj więcej...

Ależ to był bal! Tak bawili się na studniówce uczniowie LO w Lubaczowie [ZOBACZ FILM]

fot. WEDSTUDIO

W połowie stycznia swoją studniówkę mieli maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Bal odbył się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Zobaczcie film.

Czytaj więcej...

Trwa przebudowa szkoły w Młodowie. Kolejne pomieszczenia oddane do użytku [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczów

Dzieci i młodzież w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młodowie od dziś korzystają z wyremontowanej stołówki, holu głównego, części sal i szatni na parterze. Natomiast zmodernizowana oraz wyposażona w nowy sprzęt kuchnia przygotowuje już posiłki dla swoich uczniów.

Czytaj więcej...

Szkoła w Horyńcu-Zdroju wyremontowana. Modernizacja kosztowała 3,5 mln zł [VIDEO][ZDJĘCIA]

fot, Gmina Horyniec-Zdrój

Za 3,5 miliona złotych w Horyńcu Zdroju została wyremontowana jedyna w gminie szkoła.  Tuż po feriach uczniowie wejdą do nowych, estetycznych klas.

Czytaj więcej...

Gabriel Borysowicz laureatem ogólnopolskiego konkursu filmowego [VIDEO]

Uczeń Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach został laureatem ogólnopolskiego konkursu filmowego „Świat się kręci wokół wsi”.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia