Gmina Stary Dzików: Znamy zwycięzców turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”

fot. GOK w Starym Dzikowie

W środę (22.03) w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". 

Czytaj więcej...

Ogromny sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Cewkowie Natalki Sojeckiej

Praca Natalii fot. policja.pl

Uczennica Szkoły Podstawowej w Cewkowie Natalia Sojecka zdobyła Nagrodę Główną w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog” zorganizowanym w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Czytaj więcej...

Stypendia od Fundacji Banku Spółdzielczego Lubaczowie dla uczniów z powiatu lubaczowskiego [ZDJĘCIA]

fot. Artur Brzyski

W piątek 10 marca podczas uroczystej gali, która miała miejsce w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie wręczyła stypendia nagrody i wyróżnienia XI edycji Programu Stypendialnego. Do uczniów z terenu powiatu lubaczowskiego trafiło w sumie 16,5 tys. zł.

Czytaj więcej...

Już po raz trzynasty w LO w Lubaczowie obchodzili Dzień Francuski [FOTORELACJA]

fot. LO w Lubaczowie

Francuska atmosfera, francuskie specjały przygotowane przez uczniów, francuska muzyka i francuski teatr. Francja i język francuski w czwartkowe przedpołudnie 2 marca opanowały Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSP w Baszni Dolnej pobiegli "Tropem Wilczym" [ZDJĘCIA]

Młodzież Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Baszni Dolnej po raz drugi wzięła udział w największym ogólnopolskim biegu pamięci - "Bieg Tropem Wilczym ". W tym roku była to już XI edycja tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Siatkarki z ZSCKR w Oleszycach awansowały do półfinału

fot. ZSCKR Oleszyce

Dziewczyny reprezentujące Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach zajęły drugie miejsce na Rejonowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej, dzięki czemu wywalczyły sobie awans do półfinałów wojewódzkich.

Czytaj więcej...

Dzięki „Jasnej Stronie Mocy” wspierają młodych uczniów

Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” od grudnia 2022 roku realizuje projekt Jasna Strona Mocy sfinansowany przez Miasto Lubaczów.

Czytaj więcej...

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baszni Dolnej po raz drugi otrzymał Krajowy Certyfikat Zdrowia

fot. ZSP w Baszni Dolnej

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baszni Dolnej po raz kolejny został wyróżniony za promowanie zdrowia. W połowie stycznia certyfikat z rąk wiceminister Marzeny Machałek odebrały wicedyrektor Edyta Hass oraz koordynatorka ds. promocji zdrowia Teresa Korzeń.

Czytaj więcej...

Studniówka 2023: Tak bawili się maturzyści z LO w Lubaczowie [ZOBACZ FILM]

W sobotę 21 stycznia swoją studniówkę mieli maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Bal odbył się w Rezydencji pod Orłami w Lubaczowie. Zobaczcie film.

Czytaj więcej...

Najlepsze szkoły – znamy ranking Perspektywy 2023. Jak wypadły nasze placówki?

Fundacja Edukacyjna PERSPEKTYWY udostępniła wyniki najnowszego rankingu najlepszych szkół w Polsce – Perspektywy 2023. Sprawdziliśmy jak w zestawieniu wypadły szkoły z powiatu lubaczowskiego. 

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia