Znamy wyniki egzaminu maturalnego. Jak poszło uczniom z naszego powiatu?

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie opublikowała wyniki matur w województwie podkarpackim. Okazuje się, że w tym roku, uczniom z powiatu lubaczowskiego na tle całego Podkarpacia poszło bardzo dobrze. 

Czytaj więcej...

Znamy wyniki konkursu na dyrektorów szkół w gminie Wielkie Oczy

fot. Gmina Wielkie Oczy

Dariusz Bogusz pozostanie dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Łukawcu, a Alina Stopyra-Bąk będzie kierowała Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Oczach.

Czytaj więcej...

Znamy wyniki egzaminu ósmoklasisty 2024 w powiecie lubaczowskim [ZESTAWIENIE]

fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminu ósmoklasisty m.in. w powiecie lubaczowskim. Sprawdźcie, jak poszło naszym uczniom.

Czytaj więcej...

Andrzej Nepelski odchodzi na emeryturę. Będzie nowy dyrektor Zespołu Szkół w Lubaczowie

Andrzej Nepelski fot. ZS Lubaczów

Zarząd Powiatu w Lubaczowie ogłosił konkurs na dyrektora Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Dotychczasowy dyrektor tej placówki edukacyjnej, po 32 latach pracy przeszedł na emeryturę.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSP w Baszni Dolnej najlepsi w III Gminnej Spartakiadzie

W poniedziałek (10.05) na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego odbyła się III Gminna Spartakiada klas I-III zorganizowana pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo”.

Czytaj więcej...

Dzień Fizyki w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie [RELACJA][ZDJĘCIA]

fot. LO Lubaczów

We wtorek (28.05) w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki odbył się III Dzień Fizyki pod patronatem Instytutu Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk.

Czytaj więcej...

Uczniowie LO w Lubaczowie przeciw hejtowi. Nagrali film [VIDEO]

Wielu uczniom wydaje się, że wyzwiska w Internecie lub na szkolnych korytarzach, to nic groźnego. Niestety, coraz częściej takie sytuacje doprowadzają do tragedii. Żeby zwrócić uwagę na to, jak cienka granica jest między agresją i hejtem a spowodowaniem dramatu człowieka, uczniowie LO w Lubaczowie przygotowali film z bardzo ważnym przekazem.

Czytaj więcej...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie wiedzą jak się bronić

W dniach od 8 do 10 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie zostały zorganizowane się profesjonalne zajęcia, które miały na celu zapoznanie uczniów z podstawami samoobrony oraz naukę reagowania w sytuacjach niebezpiecznych.

Czytaj więcej...

Uroczyste pożegnanie maturzystów w Technikum nr 1 i ZSCKR w Oleszycach

fot. ZSCKR w Oleszycach

W piątek (26.04) odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach oraz Technikum nr 1 w Oleszycach, uczących się w zawodach technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik leśnik.

Czytaj więcej...

Uroczyste pożegnanie maturzystów w Zespole Szkół w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. ZS Lubaczów

W piątek, 26 kwietnia, w Zespole Szkół w Lubaczowie tegoroczni maturzyści uroczyście zakończyli rok szkolny. Były wspomnienia, podziękowania i życzenia dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.