Wernisaż wystawy „Z pasji do malowania” w PBP Lubaczów

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza na wernisaż wystawy "Z pasji do malowania". Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 sierpnia o godz. 16:00 w czytelni PBP Lubaczów. Będzie to kolejne spotkanie promujące twórczość artystów z powiatu lubaczowskiego.

Podczas wydarzenia swoje obrazy zaprezentuje Pani Aneta Mazepa - malarka z Łukawca, która swoją przygodę z malowaniem zaczęła ponad 15 lat temu. Jest samoukiem i cały czas ulepsza swoją technikę. Maluje olejami na płótnach wszelkich rozmiarów. Jest głównie pejzażystką i tu jest bardzo szeroki zakres tematu, są to: góry, łąki, lasy, rzeki, lubi również malować kwiaty, koty, konie, anioły oraz tematy fantasy. Natchnienie czerpie z natury, polskich krajobrazów i kwiatów. Obecnie malarka jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Sztuki w Lubaczowie i często wyjeżdża ze swoimi pracami na różne wystawy czy jarmarki okolicznościowe. Maluje także dla kilku galerii sztuki, m.in. w Szczawnicy i Warszawie.

Wystawę będzie można oglądać do 1 września w godzinach otwarcia PBP Lubaczów – ul. Kościuszki 161 (Budynek ZS im. J. Kustronia w Lubaczowie).

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.