Rozmowy wokół tomiku poezji „Z zakamarków serca" Patrycji Grandy [ZDJĘCIA]

W środę 10 kwietnia o godz. 16:00 w Internacie przy Zespole Szkół im. J. Kustronia w Lubaczowie odbyło się spotkanie autorskie z Patrycją Grandą, promujące jej debiutancki tomik poezji „Z zakamarków serca".

Spotkanie autorskie rozpoczęto krótką prezentacją, która przybliżyła osobę autorki. Poetka utwory publikuje na fanpage oraz Instagramie pod nazwą "wiersze z zakamarków serca". W swoim dorobku literackim ma ponad 150 wierszy o różnej tematyce i właśnie wydała tomik liczący 49 utworów włączonych w czytelne rozdziały: „To co było", „Romantyczno-erotyczna przygoda i „Dylematy". Tomik ukazał się nakładem rzeszowskiego Wydawnictwa Edytorial. Pierwszy tomik jest dla poetki dobrym impulsem do dalszej twórczości. Ma już kolejne pomysły, jak ten świat przetworzyć na słowa i wydać kolejny tomik.

Podczas spotkania, poetka przeczytała swoje wiersze. Publiczność wysłuchała również nagrań kilku utworów Patrycji w wykonaniu Bogdana Dmowskiego, należącego do grona znanych, medialnych recytatorów poezji. Uczestnicy spotkania byli świadkami wyjątkowego dialogu, ciekawych anegdot opowiedzianych przez poetkę i niesamowitych emocji, jakie towarzyszyły temu wydarzeniu.

Patrycja Granda wprowadziła wszystkich w swój świat... świat poezji. Poetka w wyczerpujący sposób odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Opowiedziała między innymi o tym, w jakich okolicznościach powstają jej wiersze, skąd czerpie inspirację, jak osoby z najbliższego otoczenia odbierają jej pasję do pisania. W trakcie spotkania znaleźli się również chętni, którzy chcieli przeczytać wybrany wiersz autorki i podzielić się własną interpretacją i przemyśleniami na temat poezji pochodzącej z promowanego tomiku. Można było również nabyć tomik wraz z dedykacją i autografem. Wieczór z literaturą w PBP Lubaczów zakończyły wspólne rozmowy i słodki poczęstunek.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie. W spotkaniu uczestniczyli miłośnicy poezji oraz stali bywalcy wcześniejszych edycji spotkań lokalnej bohemy.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.