Powiat lubaczowski: We wtorek odbędą się pierwsze sesje nowych rad

We wtorek we wszystkich gminach powiatu lubaczowskiego odbędą się inauguracyjne sesje rad gmin, miast oraz powiatu, podczas których wybrani zostaną m.in. przewodniczący. W Oleszycach i Narolu ślubować będą nowi burmistrzowie.

Rada Powiatu w Lubaczowie - to właśnie sesja tejże rady będzie we wtorek wzbudzać najwięcej emocji, a to dlatego, że coraz głośniej mówi się o nadchodzących zmianach w Zarządzie Powiatu. O co dokładnie chodzi? Tego na razie nie wiadomo. Pewne jest to, że nowa rada po raz pierwszy spotka się we wtorek 7 maja o godzinie 11:00.

Emocjonujące będą także sesje w Oleszycach i w Narolu, bo to właśnie w tych miejscowościach ślubować będą nowi burmistrzowie, czyli Michał Jabłoński i Arkadiusz Mroczek. W Oleszycach sesja odbędzie się o godzinie 10:00, w Narolu o godz. 15:00

W Lubaczowie inauguracyjna Sesja Rady Miejskiej odbędzie się o godzinie 11:00, a z kolei pierwsza sesja Rady Gminy Lubaczów odbędzie się najwcześniej, bo o godzinie 8:00.

W pozostałych gminach - w Starym Dzikowie sesja startuje o godz. 9:00, w Wielkich Oczach o godz. 10:00, a w Horyńcu-Zdroju o godz. 13:00.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.