Zwycięstwo piłkarzy z Baszni Dolnej na turnieju w Starym Dzikowie
W sobotę 15 lutego 2025 roku w Starym Dzikowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej oldboyów +35 o Puchar Prezesa Podokręgu ZPN Jarosław, Józefa Ozimka. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, a na boisku rywalizowało ponad 70 zawodników.
Najlepsi okazali się piłkarze Huraganu Basznia Dolna, którzy w decydujących spotkaniach wykazali się dużą skutecznością i zespołową grą. Drugie miejsce zajął Traper Lubaczów, a podium uzupełnił Polakko Progress Team Lubaczów.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
Huragan Basznia Dolna
Traper Lubaczów
Polakko Progress Team Lubaczów
Robert Polak TEAM
Victoria Stary Dzików
Czerwoni Cewków
Podczas turnieju wyłoniono także najlepszych indywidualnych zawodników. Tytuł najlepszego bramkarza trafił do Antoniego Nieckarza, natomiast najlepszym zawodnikiem zmagań został wybrany Rafał Urban.
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze, łącząc ducha rywalizacji ze wzajemnym szacunkiem i koleżeństwem. Po zakończeniu zmagań drużyny odebrały puchary i dyplomy. Turniej był nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do integracji i wspomnień z boiskowych lat.
Huragan Basznia Dolna triumfuje w Powiatowym Turnieju Oldboyów w Starym Dzikowie - ZLUBACZOWA.PL - Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski