Miejska Biblioteka Publiczna doceniona w Konkursie Idol 2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zajęła I miejsce w etapie regionalnym oraz III miejsce w głosowaniu ogólnopolskim, podkarpackiej edycji Konkursu Idol 2023 Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem (Szansa dla Niewidomych) w kategorii „Instytucja otwarta dla niewidomych”.

W piątek (22 września 2023) odbyła się otwarta konferencja na Uniwersytecie Rzeszowskim, podczas której między innymi zabrała głos Katarzyna Pelc-Antonik – Dyrektor MBP w Lubaczowie, która wygłosiła prelekcję „Biblioteka bez barier”.

W czasie uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie Regionalnego Konkursu Idol 2023 w województwie podkarpackim. Fundacja „Szansa dla Niewidomych” honoruje tytułem Idola osoby, media i instytucje szczególnie zaangażowane w pomoc niewidomym i słabowidzącym.

- Jesteśmy zaszczyceni, że wieloletnie działania Biblioteki na rzecz osób z niepełnosprawnościami zostały docenione. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy. Szczególne podziękowania należą się Panu Zygmuntowi Florczakowi – Prezesowi Koła Polskiego Związku Niewidomych w Lubaczowie, za jego cenne i bardzo praktyczne wskazówki, dzięki którym nasza Biblioteka stała się i nadal staje bardziej wrażliwa i otwarta dla każdego. Takie wyróżnienia cieszą i zachęcają nas do dalszej realizacji tych dobrych praktyk. Dziękujemy! - dziękuje MBP w Lubaczowie

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

No result...

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.