Znamy program tegorocznych Dożynek Powiatowych

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwumZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum

W ostatnią niedzielę sierpnia (27.08) w Horyńcu-Zdroju rolnicy z całego powiatu lubaczowskiego będą świętować zakończenie żniw podczas Powiatowego Święta Plonów. Poznaliśmy program.

Horyniec-Zdrój będzie gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych. Święto plonów rozpocznie się o godz. 14:30 Mszą Święta Dziękczynną w intencji rolników oraz ze zebrane plony w Kościele Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. Następnie korowód dożynkowy przejdzie do Parku Zdrojowego, a tam zaplanowano część oficjalną oraz oczywiście artystyczną. W trakcie wydarzenia zostaną wręczone odznaczenia dla rolników, a na scenie wystąpią wysapią zespoły folklorystyczne. Nie zabraknie konkursu na najpiękniejszy wieniec. Będzie również konkurs kulinarny. Na koniec występy zespołów muzycznych oraz zabawa taneczna.

Szczegóły znajdziecie na plakacie:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.