Featured
Pamiętajcie Emilkę jako radosną nastolatkę, która dzielnie walczyła o każdy dzień życia...

Nie tak miało być... Niestety, Emilka Jasic z Oleszyc przegrywa z chorobą. Poinformowała o tym poprzez Facebooka rodzina dziewczynki.
Gdy wielokrotnie informowaliśmy o niesamowitej akcji charytatywnej dla Emilki byliśmy niezwykle wzruszeni. W ciągu 9 miesięcy, dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać 1,5 miliona złotych. Pieniądze te miały pomóc Emilce w walce z nowotworem. Pierwsze efekty leczenia były pozytywne. Guz się pomniejszał, a dziewczyna czuła się coraz lepiej. Niestety, dzisiaj rodzina poinformowała, że stan Emilki jest ciężki.

W tej trudnej chwili redakcja portalu ZLUBACZOWA.PL życzy rodzinie i Emilce dużo siły. Pamiętajmy, że nadzieja umiera ostatnia. Mocno wierzymy w to, że życie zmieni jeszcze scenariusz.
Marek Chmiel
Wydaje mi się że umieszczanie informacji o bardzo chorej dziewczynce na portalu zlubaczowa, nie zostało przez redakcje do końca przemyślane.
ktoś
Myślę, że zostało przemyślane...W pomoc Dziewczynce angażowało się wiele osób, to teraz czemu mają nie wiedzieć?Teraz możemy pomóc modlitwą i o tym zapewniam ze swej strony.
Redakcja ZLUBACZOWA
Na portalu ZLUBACZOWA.PL ukazało się kilkanaście artykułów na temat Emilki. Wierzyliśmy, zachęcaliśmy do pomocy. Ciągle mieliśmy nadzieję, że dziewczynka pokona tą straszną chorobę. W zbiórkę zaangażowało się mnóstwo osób z dobrym sercem, którym los Emilki nie był obojętny. Zapewniamy Marku, że nigdy nam przez myśl nie przeszło, że opublikujemy taką informację, bo ciągle wierzyliśmy... Jednak dziś, gdy rodzina poinformowała o stanie Emilki, uznaliśmy, że powinniśmy zrobić to również, bo nasi czytelnicy, aktywnie włączyli się w pomoc dla Emilii.Jedyne co nam pozostało to modlić się i ciągle mięć nadzieje, że będzie lepiej...
demos
Drogi kolego Marku! Jak najbardziej właściwe postępowanie, by przynajmniej dać informację tym wszystkim, którzy nie tylko w sposób materialny zaangazowali sie w ten smutny przypadek, zmieniajmy stereotypy, chociaż wiem o tym, ze akurat w twoim przypadku i twojego najbliższego otoczenia skupione było wszystko na ciszy! dzielmy się nie tylko radosciami....smutkami również!
Bolek
Nadzieja nie umiera ostatnia, nadzieja nigdy nie umiera bo inaczej nie nazywałaby się nadzieją. Trzymaj się dzieciaku.
Alex
Pisowski stronniczy portal.
oko
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas". Dziękuję Ci Emilko, że obudziłaś w ludziach tak wielkie pokłady dobra, dobra, które Ciebie nie zdołało wyleczyć ale wyleczyło wiele ludzkich serc. Wielu rodziców zauważyło,że są ogromnymi szczęściarzami mając zdrowe dzieci, dlatego pospieszyli z pomocą dla Ciebie.Ściskam mocno Twoich Rodziców, którzy pozwolili nam wszystkim uczestniczyć w Twojej walce. Niech Bóg ma Was w opiece.
taak
Czy mamy prawo do otrzymywania informacji od i o osobach, którym pomogliśmy? Wydaje mi się,że pomoc powinna być bezinteresowna- nie możemy niczego oczekiwać .
wacek
Alex powiedziała : Spieprzaj, dziadu!
chochoł
Na dziada to trzeba mieć wygląd i klasę, Alex nawet tego nie POsiada.
xxx
Trzymaj sie Emilko jestes dzielna dziewczynka walczysz do konca
Ama
Tak łatwo pisze się posty , tylko ten kto to przeżył wie że nic nie jest proste i nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Wytrwania w tym trudnym czasie.
Krul
panie Chmiel dodanie tego komentarza przez pana tez nie było chyba do końca przemyślane.
chołchoł
choł choł martw sie o siebie
kratos
"za mało czasu mam na to wszystko,a tyle chciałbym powiedziec,więc może kiedyś w tym waszym niebie znajdziemy chwilę dla siebie..za rok lub dwa...a może jak Bóg da...znów będzie tak jak kiedyś przy stole"...
Ekku
Jerzy Zięba.. może jeszcze warto spróbować u tego Pana... wielu ludziom pomógł
Antek
W Lubaczowie mieszka kilka osób które wyleczyły się z ciężkich postaci szpiczaka i białaczki stosując medycynę naturalną oraz nową germańską medycynę. Warto posłuchać wykładów dr Huberta Czerniaka oraz pana Jerzego Zięby aby zrozumieć że wiele zjawisk i procesów zachodzi zupełnie inaczej niż twierdzi upośledzona akademicka medycyna.
Top
Ludzie możecie nie pisac tych głupot odnośnie leczenia niekonwencjonal nego. Robić takimi wpisami więcej szkdy niż pomocy. Propagujecie naciagaczy ktorzy za kasę powiedzą to co chcecie usłyszeć i obecuja niemożliwe.
Xllfucxer
Alex powiedziała : Alex sam jesteś stronniczym platfusowskim gównojadem ....
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

