
W czerwcu swoje święto będą obchodzić mieszkańcy Lubaczowa. Z tej okazji w stolicy powiatu lubaczowskiego odbędzie się trzydniowa impreza, podczas której wystąpi między innymi Margaret.
W tym roku Dni Lubaczowa odbędą się wcześniej, bo już 9 czerwca. Potrwają tradycyjnie 3 dni.
Najważniejszym punktem tejże imprezy ma być koncert gwiazdy wieczoru, którą będzie wokalistka Margaret.
Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży urodziła się 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim. Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku minialbumem All I Need, z którego pochodzi singel „Thank You Very Much” notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2. miejsce.nW 2014 ukazał się jej debiutancki album studyjny Add the Blonde. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskało certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowały single „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, oraz „Heartbeat”, natomiast jego reedycję „Cool Me Down” i „Elephant”. Utwory zajęły kolejno 6., 10., 11., 4. i 21. miejsce na liście AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Dodatkowo singel „Cool Me Down” w Polsce pokrył się podwójną platyną. Ponadto utwór notowany był na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Pod koniec 2015 premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – Just the Two of Us, nagrany w duecie z Mattem Duskiem. Płyta była notowana na 28. miejscu w zestawieniu OLiS i zdobyła status platynowej.
Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.
W odróżnieniu do poprzednich lat na tegorocznych Dniach Lubaczowa wystąpi tylko jedna gwiazda. W 2014 roku koncertowali K.A.S.A oraz Dawid Podsiadło, rok później wystąpili Pudelsi oraz kontrowersyjny Maciej Maleńczuk. Natomiast rok temu w Lubaczowie zagrali Lao Che oraz Elektryczne Gitary.

