Są oficjalne wyniki! Będzie II tura w Lubaczowie!

Krzysztof Szpyt i Piotr Cencora powalczą o stanowisko burmistrza Lubaczowa w II turze. 

MIASTO LUBACZÓW

(oficjalne dane z 8/8 komisji wyborczych)

 Sprawdź również oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Lubaczowie:

Komentarze   

Jonasz
-7 # Jonasz 2024-04-08 07:14
Pan Marek musi teraz dobrze wybrać żeby nie było jak zawsze xD teraz może mu się uda być zastępcą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja234
+8 # Ja234 2024-04-08 07:20
Mam nadzieję, że burmistrzem zostanie osoba która będzie umieć i będzie s stanie pozyskać jak największe środki dla powiatu, bo jeśli nie to już będzie dramat, już jest. Młodzi wyjeżdżają, brak miejsc pracy , brak zakładów, brak perspektyw, także nie dziwię się młodym. Jeśli to się nie zmieni to miasto stanie się tylko punktem na mapie bez rozwoju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+25 # Jacek 2024-04-08 07:28
Burmistrz ma pozyskiwać dla powiatu? Coś Ci się pokręciło!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ja
+10 # ja 2024-04-08 07:30
Nie ma się co dziwić, że młodzi wyjeżdżają skoro w lubaczowskich zakładach dostają brutto mniej niż w takim Rzeszowie dostają na start netto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubaczowianka
-10 # Lubaczowianka 2024-04-08 08:16
praca w Lubaczowie jest, tylko nie ma chetnych. Co Pan Burmistrz ma do tego ze mlodzi ludzie sa nierobami. W szkołach nic nie ucza wiec nic nie potrafia. A co do pozyskiwania uwazam , ze duzo Pan Szpyt zrobił dla Lubaczowa, ale nawet jakby ze zlota zbudował pałac dla ludzi to i tak beda niezadowoleni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Johny
+14 # Johny 2024-04-08 10:09
Miałem wyśmiać i dać łapkę w dół, ale jak się dobrze zastanowić, to masz częściowo rację.

- Młodzi ludzie (moje pokolenie) jest w większości bardzo leniwe. Nikomu nic się nie chce. Netflix, browarek, gry. Mało kto coś przydatnego potrafi, mało kto ma pasję/hobby. Dlatego większość wyjeżdża za granicę lub do dużych miast, gdzie można znaleźć pracę gdzie nie trzeba za wiele od siebie dawać.. W małej lokalnej firmie trzeba być, trzeba coś umieć i trzeba pracować.

Także prawie była łapka w górę, ale za chwalenie pana Sz. łapka w dół.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa
-1 # Strefa 2024-04-09 15:52
Dupa, gdzie tam jest? Na budowie? Nie każdy się nadaje. Do innych spraw też bo nie ma papierka mimo ze jest inteligentny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
koła
+6 # koła 2024-04-08 15:28
Czekam na ŻLOBEK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jack
+4 # Jack 2024-04-08 16:40
To prawda ale czy myślisz że młodzi chcą pracować????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
+5 # Zxzxzx 2024-04-08 07:37
Urządasy, klany urzędasów pewnie drżą.... Mam nadzieję, że coś się W KOŃCU skończy w Lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mic
+37 # Mic 2024-04-08 08:23
Czas najwyższy na zmianę w urzędzie i zabranie się za urzędników, którzy w godzinach pracy oblatuja wszystkie sklepy w Lubaczowie, chodzą na cmentarz do swoich rodzin, a gdy kończą pracę wychodzą już z siatkami pełnymi zakupów Podczas gdy inni śmiertelnicy w innych zakładach pracy mogą zrobić zakupy dopiero po wyjściu z pracy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
-4 # Jacek 2024-04-08 08:26
Czas najwyższy zabrać się za nierobów, którzy zamiast pracować, obserwują co robią inni. I żółć im się wylewa, że komuś może być lepiej. Trzeba było się uczyć, zamiast wystawać na ulicy i powielać ploty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
0 # Zxzxzx 2024-04-08 09:04
Oto właśnie przykład kto siedzi na urzędach w Lubaczowie. A może się przy okazji pochwalisz 'inteligencie" (pewnie z dziada, pradziada albo: ZSL, albo komuchy z pod Urala) dlaczego w Lubaczowie jest wciąż najwyższe bezrobocie w PL, i dlaczego jak ktoś chce godnie żyć to za pracą, też za wykształceniem musi wyjeżdżać stąd jak najdalej...
Nic tu się nie zmieniło od wielu, wielu lat, nawet mimo "zainwestowanyc h 100mln" :-* :-x :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+1 # Jacek 2024-04-08 09:46
Po prostu wyjedź. Powodzenia w yntelygenckim świecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
-4 # Zxzxzx 2024-04-08 10:16
Tak właśnie robie, pracuje ~1500km od Lubaczowa, tutaj przyjeżdżam tylko odpoczywać i wydawać to co zarobiłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Julia
0 # Julia 2024-04-08 19:51
No właśnie na obcy kapitał zapierdzielasz ot i patriota się znalazł...gdzie twój wstyd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
-2 # Zxzxzx 2024-04-08 09:14
Przy okazji głosująch ~ 4600 na 11600 mieszkańców (wiklopedia) . Dlaczego tyle bo wielu z nich po prostu nie ma, na wyjazdach...

I po prostu są wciąż tutaj zameldowani, jeszcze są...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+1 # Jacek 2024-04-08 09:47
Wszyscy nie mogą głosować. Odlicz niepełnoletnich , nie wyjdzie tak najgorzej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
+3 # Rxx 2024-04-08 15:44
Cytuję Jacek:
Czas najwyższy zabrać się za nierobów, którzy zamiast pracować, obserwują co robią inni. I żółć im się wylewa, że komuś może być lepiej. Trzeba było się uczyć, zamiast wystawać na ulicy i powielać ploty.

Ja pier.....e ,no nie wierze trza się było uczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lisek
+2 # lisek 2024-04-08 09:12
tragedia załatwiliście moje pokolenie i pokolenia młodsze ode mnie na pewnie dziesiątki lat, PiS na pewno nic nam nie przyniesie, żadnych dotacji żadnych pieniędzy, nawet na kartonach i żadnych miejsc pracy a Lubaczów dalej będzie się wyludniał zostaną tutaj sami emeryci i najbiedniejszy powiat w całej Polsce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
-4 # Jacek 2024-04-08 09:48
Nie wiem czy zauważyłeś. PiS w Lubaczowie nie rządził i nie będzie rządził.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Johny
+13 # Johny 2024-04-08 10:11
Twoje pokolenie niech się bierze za robotę i tyle. I nie miałcz tu. Politycy nikomu nic nie dali i nie dadzą, niezależnie od opcji. A Ci lokalni to już kompletnie nic w twoim życiu nie zmienią, bo pewnie masz na myśli sprawy światopoglądowe . Nie ma znaczenia czy burmistrz miasta jest za LGBT czy przeciw xD. A niezależnie czy PIS czy PO czy PSL. Nikt Ci nic nie da i nikt nic wiele dla miasta nie zrobi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
+4 # Zxzxzx 2024-04-08 10:30
Zgadza się "politycy" urzedasy itd są tu tylko do pasożytnictwa na mieszkańcach i na wymyślaniu coraz bardziej absurdalnych "inwestycji" dupereli na bogato za mln...
które coraz bardziej zadłużają miasto i coraz bardziej łupią mieszkańców
Nic się nie zmienia od lat, i nie zmieni, bez względu kto będzie następny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
+1 # Rxx 2024-04-08 15:49
Cytuję Johny:
Twoje pokolenie niech się bierze za robotę i tyle. I nie miałcz tu. Politycy nikomu nic nie dali i nie dadzą, niezależnie od opcji. A Ci lokalni to już kompletnie nic w twoim życiu nie zmienią, bo pewnie masz na myśli sprawy światopoglądowe. Nie ma znaczenia czy burmistrz miasta jest za LGBT czy przeciw xD. A niezależnie czy PIS czy PO czy PSL. Nikt Ci nic nie da i nikt nic wiele dla miasta nie zrobi.

Ot i cała prawda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
prawo i niesprawiedl
0 # prawo i niesprawiedl 2024-04-09 08:56
Cytuję Johny:
Twoje pokolenie niech się bierze za robotę i tyle. I nie miałcz tu. Politycy nikomu nic nie dali i nie dadzą, niezależnie od opcji. A Ci lokalni to już kompletnie nic w twoim życiu nie zmienią, bo pewnie masz na myśli sprawy światopoglądowe. Nie ma znaczenia czy burmistrz miasta jest za LGBT czy przeciw xD. A niezależnie czy PIS czy PO czy PSL. Nikt Ci nic nie da i nikt nic wiele dla miasta nie zrobi.

jak Ci wyborcy się postarzeli co oni najlepszego zrobili
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa
-1 # Strefa 2024-04-09 15:53
Pewnie, niech LGBT qrwa plus wygra i rzadzi naszą Polską
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Parafianin
+5 # Parafianin 2024-04-08 11:30
Mi osobiście jest wstyd za tego nieudacznika obecnego burmistrza zero jakiejkolwiek prezencji nie robi nic tylko chce żeby go wybierali i posadkę grzać dobrze się wysłowić nawet nie umie i on chce reprezentować nasze miasto Człowieku z czym do ludzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+4 # Jacek 2024-04-08 12:06
Taki cham a ksywa "parafianin". Każdy nierób, obibok, nieudacznik i łajza uważa, że inni nic nie robią i nic nie potrafią. Najlepiej weź gromnicę i palnij się w ten pusty łeb.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zbyszek
+2 # Zbyszek 2024-04-08 13:29
Cytuję Parafianin:
Mi osobiście jest wstyd za tego nieudacznika obecnego burmistrza zero jakiejkolwiek prezencji nie robi nic tylko chce żeby go wybierali i posadkę grzać dobrze się wysłowić nawet nie umie i on chce reprezentować nasze miasto Człowieku z czym do ludzi

Ogranij się i nie obrażaj ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
0 # Jacek 2024-04-08 13:52
Widziałeś kiedyś ogarniętego buca? To niemożliwe. On buractwo ma we krwi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lalka
+2 # Lalka 2024-04-08 15:32
Obirek będzie czytać.Mam nadzieję że nie będzie sapal do mikrofonu bo to obleśne.Jablons ki ma wygląd i w rurki się zmieści
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenek
+7 # Zenek 2024-04-08 16:17
Parafianin - wg słownika języka polskiego to: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony. Ksywka w punkt, czytając te wypociny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jack
+3 # Jack 2024-04-10 20:33
PIOTR CENCORA....BRAC SIE ZA ROBOTE WYGRAC II TURE WPROWADZIC SWIEZOSC I ZROBIC Z LUBACZOWA WRESZCIE MIASTO DO KTOREGO WARTO PRZYJECHAC WARTO MIESZKAC I SIE ROZWIJAC.TRZYMA M KCIUKI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |