Będzie nowy burmistrz Oleszyc. Obirek i Jabłoński w II turze

Andrzej Gryniewicz nie będzie już burmistrzem Miasta i Gminy Oleszyce. Największą ilość głosów zdobyli Mariusz Obirek oraz Michał Jabłoński.

GMINA OLESZYCE

(oficjalne dane z 8/8 komisji wyborczych)

Komentarze   

Stryj1
-1 # Stryj1 2024-04-08 07:05
:eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole
-1 # ole 2024-04-08 07:15
Umarł król, niech żyje król
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+5 # Patryk 2024-04-08 07:25
No to straszna lipa. Jak można głosować na pisowskiego Obirka??? Mieszkańcy Oleszyc co wy robicie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BaranPatryk
-1 # BaranPatryk 2024-04-08 07:38
Może dlatego że więcej zrobi niż teraźniejszy burmistrz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+9 # Patryk 2024-04-08 07:42
Cytuję BaranPatryk:
Może dlatego że więcej zrobi niż teraźniejszy burmistrz

Nic nie zrobi - to tylko chora ambicja hydraulika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MietekZ
-6 # MietekZ 2024-04-08 07:47
A Ty kogo masz ambicje? idź pakuj się z burmistrzem ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Henek
-2 # Henek 2024-04-08 07:51
Żal mi takich ludzi że tak. Masz firmę hydrauliczną i jesteś słaby?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Endriu St.
-8 # Endriu St. 2024-04-08 16:55
chory to ty chyba jesteś a Gryn...wicz co zrobił prócz zadłużania gminy naszym kosztem i wsadzanie swoich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rakut
+3 # Rakut 2024-04-08 23:41
Gmina ma jedno z najmniejszych zadłużeń. Doczytaj niedouczony lub niedouczona skoro wypowiadasz. ,,Plujesz świni w oczy a ona i tak mówi, że deszcz pada'Kłamliwa narracja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pankowski
0 # Pankowski 2024-04-09 08:13
Trochę widać że się nie znasz - najmniej zadłużona bo nic nie było robione więc gminna nie dotrzymywała kredytów żadnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mietek
+7 # Mietek 2024-04-08 07:40
Nie widziałem Pana Mariusza na podsumowaniu PiS, ani razu nie powiedział nic po pisowsku, nie obrażał nikogo,a teraz to on właśnie nawet jak jest z tej partii to może zrobić najwięcej bo PiS będzie rządził na podkarpaciu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+1 # Patryk 2024-04-08 07:44
Nic nie zrobi - znany jest z tego co i jak robi. Ale co tu przesądzać - w drugiej turze polegnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
OlaZozola
-1 # OlaZozola 2024-04-08 07:49
Ty poległeś w pierwszej :) więc ciuchutko siedzimy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
koła
+7 # koła 2024-04-08 15:25
taki lisek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rakut
+3 # Rakut 2024-04-08 23:47
Chyba słabo znasz Obirka skoro tak mówisz.Wstyt dla Oleszyc.Teraz zdziwienie co to się stało.To się dopiero stanie gębą to każdy potrafi mielić.Czas szybko zleci a obietnice pozostaną obietnicami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AdamPikus
+3 # AdamPikus 2024-04-08 07:52
Mieszkańcy zrobili najmądrzejszą rzecz i teraz niech się dzieje Wola Boża!!! Oleszyce już wygrały!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pampers
+7 # Pampers 2024-04-08 15:43
Czas pokaże zadłużenia gmina nie ma a tu tyle inwestycji Żłobek, Dom Seniora, remonty szkół, Gmina czynna do 18 ble ble ble
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arabka
+4 # Arabka 2024-04-08 15:49
Boga w to nie mieszaj bo Obirek raczej do Boga rąk nie składa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AndrzejBryk
+14 # AndrzejBryk 2024-04-08 07:31
Wygrał internet i to co działo się w nim, a Andrzej Gryniewicz nie zrobił w nim nic - kompletnie nic. Ludzie którzy mocno krzyczyli że ex burmistrzem powinni się wstydzić bo zrobili tyle samo - a nazwiska są znane m.in. strażak, prezes, ludzie od mediów... takich zmian w Oleszycach nie było od hoho
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Koronka
-2 # Koronka 2024-04-08 16:01
Media wyprały mózgi
Fb też. Poziom intelektualny = 0,,Tylko śmiecie płyną z prądem".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
As
+2 # As 2024-04-09 09:08
Cytuję Koronka:
Media wyprały mózgi
Fb też. Poziom intelektualny = 0,,Tylko śmiecie płyną z prądem".

Oj mamusia źle wychowała źle, wstydzi się za ciebie że ma syna na poziomie intelektualnym= 0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Weteran
-3 # Weteran 2024-04-08 07:38
Panie Jabłoński nie znamy się, ale masz Pan mój głos.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MietekZ
-1 # MietekZ 2024-04-08 07:48
Tu też zazdrość - najpierw dawałeś na Burmistrza a teraz pomiędzy dwóch?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Marianna
+6 # Marianna 2024-04-08 08:11
Jak można głosować na bezrobotnego bezdzietnego i nie mieszkającego w Oleszycach gościa? O co tu chodzi luuuuudzie !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AdamPikus
+25 # AdamPikus 2024-04-08 08:18
Tych wyborów nie wygrał ani Jabłoński ani Obirek ;)) przegrał Gryniewicz i jego ludzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Miieszkanka
+1 # Miieszkanka 2024-04-08 23:56
Większości nowa RADA to ludzie WIDMA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ewelina
+5 # Ewelina 2024-04-08 08:28
No hit !!!!! Co ma piernik do wiatraka ! Czy trzeba mieć żonę i dzieci żeby być inteligentnym i ogarniętym życiowo gościem ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AdamPikus
-1 # AdamPikus 2024-04-08 08:41
Proszę Pani, jeżeli ktoś w tym wieku jest sam to oznacza że ma problem z komunikacją z ludźmi. Po drugie firma foto też padła a potencjał był wielki tej firmy i tylko przez lenistwo upadła i wielkie ego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ewelina
-2 # Ewelina 2024-04-08 09:46
Pan Michał jest młodym człowiekiem i to czy założy rodzinę ,czy nie to jego własna osobista sprawa ,nic nam do tego .Co do kariery fotograficznej mogę powiedzieć tylko tyle ,że w życiu trzeba próbować wszystkiego ! Nie oszukujmy się ,w Oleszycach to tylko apteki się utrzymają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Elka
+3 # Elka 2024-04-08 10:10
Lecz on nie działał w Oleszycach tylko w branży gdzie ciężko wypaść. A jeżeli nawet mówisz o Oleszycach to widać że na tym gruncie nie potrafił się rozwijać więc jak ma rządzić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pytek
+3 # Pytek 2024-04-08 10:23
To teraz będzie próbował w branży politycznej bo nie wyszło w zawodzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Koronka
+1 # Koronka 2024-04-08 16:04
Stary kawaler dawniej bykowe by płacił hihihihi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+3 # Jacek 2024-04-08 22:10
Tak, to prawda, ego jest wysoce wydumane i kolejny narcyz zakochany w swoim ja

.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lol
0 # Lol 2024-04-08 16:06
Lepiej nie mieć dzieci.Jeśli maja wyrosnąć na buraków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czytelnik
+17 # Czytelnik 2024-04-08 08:19
Kandydat Gryniewicz był pewny swego i to go zgubiło...life is brutal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jarek
0 # jarek 2024-04-08 08:24
Przegrał nareszcie! Nic nie robił w ostanich latach, tylko jak się zbliżały wybory, troszkę kwiatków posadził, powycinał gałęzie przy drodze, rozkopał jakąś inwestycje i myślał ,ze się uda. A tu niespodzianka , hydraulik dał radę narcyzowi w rurkach. Brawo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kobyla
-1 # Kobyla 2024-04-08 16:07
Obirek był się w rurki nie upchną. Jabłoński ma szansę.Lepszy schludny wygląd niż mons.....um
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Fan Bubsona
+5 # Fan Bubsona 2024-04-08 09:25
Kółko rapowe priorytetem Panie Mariuszu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dzbanek
+13 # Dzbanek 2024-04-08 15:53
No na YouTubie można obejrzeć poziom rapowania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
twoj koszmar
+2 # twoj koszmar 2024-04-08 10:30
Jabłoński niech odda najpierw ludziom pieniądze a później do koryta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mah
+1 # Mah 2024-04-08 11:15
Już ma dlugi ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Domin
0 # Domin 2024-04-08 12:52
Oczernianie kogoś pod tak głupim pseudonimem,świ adczy tylko o tym ,że jakiś troll chce mu zaszkodzić :D .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Marcinek
-6 # Marcinek 2024-04-08 15:09
Ogólnie stwierdzam ze w naszej gminie potrzebny jest Mariusz poniewaz on ma przynajmiej ma charater i zrobi porzadki w ratuszu i w osrodku bo teraz co tam sie dzieje to jest porazka nie robow to od razu wywalić bo to szkoda etatów a nie wiem czy młody będzie chciał zmieniac ludzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dzbanek
+3 # Dzbanek 2024-04-08 15:52
Porządek niech na podwórku zrobi bo gównem jedzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Sąsiad
-6 # Sąsiad 2024-04-08 16:33
No właśnie przechodzę sąsiad koło twojego podwórka i tam dopiero gównem jedzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
As
-1 # As 2024-04-08 16:35
Obierek przynajmniej swoje podwórko ma, a drugi musi mieszkanie wynajmować w Lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Domin
+2 # Domin 2024-04-09 13:45
Głupie myślenie ... P.Obirek w wieku P.Jablońskiego ,może też wynajmował? nie oszukujmy się jednak lekka różnica wieku między nimi jest :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Misio
-8 # Misio 2024-04-08 15:12
jak w powiecie rządzi pis to trzeba oddać głos na Mariusza przynamiej cos sie i u nas zacznie dziać :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pampers
+6 # Pampers 2024-04-08 15:45
WYPIERAŁ SIĘ PISU
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kutasy
+1 # Kutasy 2024-04-08 15:23
Koalicja Obirek i Jabłoński wiszą na płotach obok siebie. Teraz się zacznie jadka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Sędzia
0 # Sędzia 2024-04-08 15:35
Obecny burmistrz przegrał, ale w dużej mierzę przez swojego zastępcę. Ludzie nie zapominają tak szybko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Szary Indyk
0 # Szary Indyk 2024-04-08 21:24
A teraz burmistrz Gryniewicz niech popiera Cencorę na burmistrza Lubaczowa to wtedy mu się zwolni ciepła dyrektorska posadka w szpitalu, chyba że jakiś bardziej prominentny polityk z PSL mu zwinie stanowisko :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |