A klasa: Tylko remis Pogoni-Sokoła, a Zdrój gromi kolejną drużynę [WYNIKI]

fot. Zdrój Horyniecfot. Zdrój Horyniec

Za nami 14. kolejka lubaczowskiej A klasy. Kolejka, która może być decydująca w odniesieniu do całego sezonu. To za sprawą remisu Pogoni-Sokoła Lubaczów z Huraganem Basznia Dolna. Natomiast Zdrój jak to Zdrój - rozbił kolejną drużynę.

WYNIKI

Pogoń-Sokół II Lubaczów 7 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory 3 : 0 Czerwoni Cewków
Roztocze Narol 0 : 2 LKS Miękisz Nowy
Juwenia Cieszanów 0 : 1 Unia Łukawiec
Rolnik Wólka Krowicka 4 : 3 Zryw Młodów
Huragan Basznia Dolna 3 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
Zalew Stary Lubliniec 2 : 2 Czarni Oleszyce

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Zdrój Horyniec 14 39 13
2. Pogoń-Sokół II Lubaczów 14 35 11
3. LKS Miękisz Nowy 14 31 10
4. Gwiazda Wielkie Oczy 14 30 10
5. Zryw Młodów 14 26 8
6. Huragan Basznia Dolna 14 24 7
7. Błękitni Futory 14 22 7
8. Czerwoni Cewków 14 20 6
9. Rolnik Wólka Krowicka 14 19 6
10. Roztocze Narol 14 16 5
11. Zalew Stary Lubliniec 14 13 3
12. Graniczni Krowica 14 12 4
13. Czarni Oleszyce 14 10 3
14. Juwenia Cieszanów 14 4 1
15. Unia Łukawiec 14 4 1

NAJBLIŻSZE MECZE

niedziela, 17 marzec 2024
Juwenia Cieszanów vs Czarni Oleszyce
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Zryw Młodów
15:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Zdrój Horyniec
15:00
Zalew Stary Lubliniec vs Czerwoni Cewków
15:00
Graniczni Krowica vs LKS Miękisz Nowy
15:00
Roztocze Narol vs Unia Łukawiec
15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Błękitni Futory
15:00

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

WYNIKI

Pogoń-Sokół II Lubaczów 7 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory 3 : 0 Czerwoni Cewków
Futory
Roztocze Narol 0 : 2 LKS Miękisz Nowy
Juwenia Cieszanów 0 : 1 Unia Łukawiec
Cieszanów
Rolnik Wólka Krowicka 4 : 3 Zryw Młodów
Huragan Basznia Dolna 3 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
Zalew Stary Lubliniec 2 : 2 Czarni Oleszyce

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Zdrój Horyniec 14 39 13
2. Pogoń-Sokół II Lubaczów 14 35 11
3. LKS Miękisz Nowy 14 31 10
4. Gwiazda Wielkie Oczy 14 30 10
5. Zryw Młodów 14 26 8
6. Huragan Basznia Dolna 14 24 7
7. Błękitni Futory 14 22 7
8. Czerwoni Cewków 14 20 6
9. Rolnik Wólka Krowicka 14 19 6
10. Roztocze Narol 14 16 5
11. Zalew Stary Lubliniec 14 13 3
12. Graniczni Krowica 14 12 4
13. Czarni Oleszyce 14 10 3
14. Juwenia Cieszanów 14 4 1
15. Unia Łukawiec 14 4 1

Runda wiosenna - A klasa

niedziela, 17 marzec 2024
Juwenia Cieszanów vs Czarni Oleszyce
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Zryw Młodów
15:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Zdrój Horyniec
15:00
Zalew Stary Lubliniec vs Czerwoni Cewków
15:00
Graniczni Krowica vs LKS Miękisz Nowy
15:00
Roztocze Narol vs Unia Łukawiec
15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Błękitni Futory
15:00
niedziela, 24 marzec 2024
Czarni Oleszyce vs Roztocze Narol
15:00
Zryw Młodów vs Zdrój Horyniec
15:00
Unia Łukawiec vs Graniczni Krowica
15:00
Huragan Basznia Dolna vs Błękitni Futory
15:00
Czerwoni Cewków vs Juwenia Cieszanów
15:00
LKS Miękisz Nowy vs Rolnik Wólka Krowicka
15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Zalew Stary Lubliniec
15:00
sobota, 30 marzec 2024
Juwenia Cieszanów vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
12:00
Zryw Młodów vs LKS Miękisz Nowy
12:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Zdrój Horyniec
12:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Unia Łukawiec
12:00
Zalew Stary Lubliniec vs Huragan Basznia Dolna
12:00
Graniczni Krowica vs Czarni Oleszyce
12:00
Roztocze Narol vs Czerwoni Cewków
12:00
niedziela, 7 kwiecień 2024
Czarni Oleszyce vs Rolnik Wólka Krowicka
16:00
Błękitni Futory vs Gwiazda Wielkie Oczy
16:00
Unia Łukawiec vs Zryw Młodów
16:00
Huragan Basznia Dolna vs Juwenia Cieszanów
16:00
Czerwoni Cewków vs Graniczni Krowica
16:00
LKS Miękisz Nowy vs Zdrój Horyniec
16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Roztocze Narol
16:00
niedziela, 14 kwiecień 2024
Zryw Młodów vs Czarni Oleszyce
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs LKS Miękisz Nowy
16:00
Unia Łukawiec vs Zdrój Horyniec
16:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Czerwoni Cewków
16:00
Zalew Stary Lubliniec vs Błękitni Futory
16:00
Graniczni Krowica vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
16:00
Roztocze Narol vs Huragan Basznia Dolna
16:00
niedziela, 21 kwiecień 2024
Błękitni Futory vs Juwenia Cieszanów
16:00
Zdrój Horyniec vs Czarni Oleszyce
16:00
Unia Łukawiec vs LKS Miękisz Nowy
16:00
Huragan Basznia Dolna vs Graniczni Krowica
16:00
Zalew Stary Lubliniec vs Gwiazda Wielkie Oczy
16:00
Czerwoni Cewków vs Zryw Młodów
16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Rolnik Wólka Krowicka
16:00
niedziela, 28 kwiecień 2024
Juwenia Cieszanów vs Zalew Stary Lubliniec
16:00
Zryw Młodów vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Unia Łukawiec
16:00
Zdrój Horyniec vs Czerwoni Cewków
16:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Huragan Basznia Dolna
16:00
Roztocze Narol vs Błękitni Futory
16:00
LKS Miękisz Nowy vs Czarni Oleszyce
16:00
środa, 1 maj 2024
Juwenia Cieszanów vs Gwiazda Wielkie Oczy
14:00
Czarni Oleszyce vs Unia Łukawiec
14:00
Błękitni Futory vs Graniczni Krowica
14:00
Zdrój Horyniec vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
14:00
Huragan Basznia Dolna vs Zryw Młodów
14:00
Zalew Stary Lubliniec vs Roztocze Narol
14:00
Czerwoni Cewków vs LKS Miękisz Nowy
14:00
niedziela, 5 maj 2024
Gwiazda Wielkie Oczy vs Czarni Oleszyce
17:00
Zdrój Horyniec vs Huragan Basznia Dolna
17:00
Unia Łukawiec vs Czerwoni Cewków
17:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Błękitni Futory
17:00
Graniczni Krowica vs Zalew Stary Lubliniec
17:00
Roztocze Narol vs Juwenia Cieszanów
17:00
LKS Miękisz Nowy vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
17:00
niedziela, 12 maj 2024
Juwenia Cieszanów vs Graniczni Krowica
17:00
Błękitni Futory vs Zryw Młodów
17:00
Huragan Basznia Dolna vs LKS Miękisz Nowy
17:00
Zalew Stary Lubliniec vs Rolnik Wólka Krowicka
17:00
Czerwoni Cewków vs Czarni Oleszyce
17:00
Roztocze Narol vs Gwiazda Wielkie Oczy
17:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Unia Łukawiec
17:00
niedziela, 19 maj 2024
Czarni Oleszyce vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
17:00
Zryw Młodów vs Zalew Stary Lubliniec
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Czerwoni Cewków
17:00
Zdrój Horyniec vs Błękitni Futory
17:00
Unia Łukawiec vs Huragan Basznia Dolna
17:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Juwenia Cieszanów
17:00
Graniczni Krowica vs Roztocze Narol
17:00
niedziela, 26 maj 2024
Juwenia Cieszanów vs Zryw Młodów
17:00
Błękitni Futory vs LKS Miękisz Nowy
17:00
Zdrój Horyniec vs Zalew Stary Lubliniec
17:00
Huragan Basznia Dolna vs Czarni Oleszyce
17:00
Graniczni Krowica vs Gwiazda Wielkie Oczy
17:00
Roztocze Narol vs Rolnik Wólka Krowicka
17:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Czerwoni Cewków
17:00
niedziela, 2 czerwiec 2024
Zryw Młodów vs Roztocze Narol
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
17:00
Zdrój Horyniec vs Juwenia Cieszanów
17:00
Unia Łukawiec vs Błękitni Futory
17:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Graniczni Krowica
17:00
Czerwoni Cewków vs Huragan Basznia Dolna
17:00
LKS Miękisz Nowy vs Zalew Stary Lubliniec
17:00
niedziela, 9 czerwiec 2024
Juwenia Cieszanów vs LKS Miękisz Nowy
17:00
Błękitni Futory vs Czarni Oleszyce
17:00
Zdrój Horyniec vs Roztocze Narol
17:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Gwiazda Wielkie Oczy
17:00
Huragan Basznia Dolna vs Pogoń-Sokół II Lubaczów
17:00
Zalew Stary Lubliniec vs Unia Łukawiec
17:00
Graniczni Krowica vs Zryw Młodów
17:00
niedziela, 16 czerwiec 2024
Czarni Oleszyce vs Zalew Stary Lubliniec
17:00
Zryw Młodów vs Rolnik Wólka Krowicka
17:00

Runda wiosenna - okręgówka

sobota, 16 marzec 2024
Start Pruchnik vs Orzeł Przeworsk
15:00
LKS Skołoszów vs Wisełka Siennów
15:00
Płomień Morawsko vs Piast Tuczempy
15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Dąb Dobkowice
15:00
San Gorzyce vs Orkan Zapałów
15:00
Promyk Urzejowice vs Czuwaj Przemyśl
15:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Santos Piwoda
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Start Lisie Jamy
15:00
sobota, 23 marzec 2024
Start Lisie Jamy vs LKS Skołoszów
15:00
Czuwaj Przemyśl vs Płomień Morawsko
15:00
Orkan Zapałów vs Biało-Czerwoni Kaszyce
15:00
Orzeł Przeworsk vs San Gorzyce
15:00
Promyk Urzejowice vs Gorliczanka Gorliczyna
15:00
Piast Tuczempy vs Wólczanka Wólka Pełkińska
15:00
Dąb Dobkowice vs Santos Piwoda
15:00
Wisełka Siennów vs Start Pruchnik
15:00
sobota, 30 marzec 2024
Start Pruchnik vs Start Lisie Jamy
12:00
LKS Skołoszów vs Piast Tuczempy
12:00
Płomień Morawsko vs Promyk Urzejowice
12:00
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Orzeł Przeworsk
12:00
San Gorzyce vs Wisełka Siennów
12:00
Santos Piwoda vs Orkan Zapałów
12:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Dąb Dobkowice
12:00
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Czuwaj Przemyśl
12:00
sobota, 6 kwiecień 2024
Start Lisie Jamy vs San Gorzyce
16:00
Płomień Morawsko vs Gorliczanka Gorliczyna
16:00
Czuwaj Przemyśl vs LKS Skołoszów
16:00
Orkan Zapałów vs Dąb Dobkowice
16:00
Orzeł Przeworsk vs Santos Piwoda
16:00
Promyk Urzejowice vs Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00
Piast Tuczempy vs Start Pruchnik
16:00
Wisełka Siennów vs Biało-Czerwoni Kaszyce
16:00
sobota, 13 kwiecień 2024
Start Pruchnik vs Czuwaj Przemyśl
16:00
LKS Skołoszów vs Promyk Urzejowice
16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Start Lisie Jamy
16:00
San Gorzyce vs Piast Tuczempy
16:00
Santos Piwoda vs Wisełka Siennów
16:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Orkan Zapałów
16:00
Dąb Dobkowice vs Orzeł Przeworsk
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Płomień Morawsko
16:00
sobota, 20 kwiecień 2024
Start Lisie Jamy vs Santos Piwoda
16:00
Płomień Morawsko vs LKS Skołoszów
16:00
Czuwaj Przemyśl vs San Gorzyce
16:00
Orzeł Przeworsk vs Orkan Zapałów
16:00
Promyk Urzejowice vs Start Pruchnik
16:00
Piast Tuczempy vs Biało-Czerwoni Kaszyce
16:00
Wisełka Siennów vs Dąb Dobkowice
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Gorliczanka Gorliczyna
16:00
sobota, 27 kwiecień 2024
Start Pruchnik vs Płomień Morawsko
16:00
LKS Skołoszów vs Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Czuwaj Przemyśl
16:00
Orkan Zapałów vs Wisełka Siennów
16:00
San Gorzyce vs Promyk Urzejowice
16:00
Santos Piwoda vs Piast Tuczempy
16:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Orzeł Przeworsk
16:00
Dąb Dobkowice vs Start Lisie Jamy
16:00
niedziela, 5 maj 2024
Start Lisie Jamy vs Orkan Zapałów
17:00
LKS Skołoszów vs Gorliczanka Gorliczyna
17:00
Płomień Morawsko vs San Gorzyce
17:00
Czuwaj Przemyśl vs Santos Piwoda
17:00
Promyk Urzejowice vs Biało-Czerwoni Kaszyce
17:00
Piast Tuczempy vs Dąb Dobkowice
17:00
Wisełka Siennów vs Orzeł Przeworsk
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Start Pruchnik
17:00
sobota, 11 maj 2024
Start Pruchnik vs LKS Skołoszów
17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Płomień Morawsko
17:00
Orkan Zapałów vs Piast Tuczempy
17:00
Orzeł Przeworsk vs Start Lisie Jamy
17:00
San Gorzyce vs Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00
Santos Piwoda vs Promyk Urzejowice
17:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Wisełka Siennów
17:00
Dąb Dobkowice vs Czuwaj Przemyśl
17:00
sobota, 18 maj 2024
Start Lisie Jamy vs Wisełka Siennów
17:00
Start Pruchnik vs Gorliczanka Gorliczyna
17:00
LKS Skołoszów vs San Gorzyce
17:00
Płomień Morawsko vs Santos Piwoda
17:00
Czuwaj Przemyśl vs Orkan Zapałów
17:00
Promyk Urzejowice vs Dąb Dobkowice
17:00
Piast Tuczempy vs Orzeł Przeworsk
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Biało-Czerwoni Kaszyce
17:00
sobota, 25 maj 2024
Biało-Czerwoni Kaszyce vs LKS Skołoszów
17:00
Orkan Zapałów vs Promyk Urzejowice
17:00
Orzeł Przeworsk vs Czuwaj Przemyśl
17:00
San Gorzyce vs Start Pruchnik
17:00
Santos Piwoda vs Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Start Lisie Jamy
17:00
Dąb Dobkowice vs Płomień Morawsko
17:00
Wisełka Siennów vs Piast Tuczempy
17:00
środa, 29 maj 2024
Start Pruchnik vs Biało-Czerwoni Kaszyce
17:30
LKS Skołoszów vs Santos Piwoda
17:30
Płomień Morawsko vs Orkan Zapałów
17:30
Czuwaj Przemyśl vs Wisełka Siennów
17:30
San Gorzyce vs Gorliczanka Gorliczyna
17:30
Promyk Urzejowice vs Orzeł Przeworsk
17:30
Piast Tuczempy vs Start Lisie Jamy
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska vs Dąb Dobkowice
17:30
sobota, 1 czerwiec 2024
Start Lisie Jamy vs Czuwaj Przemyśl
17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce vs San Gorzyce
17:00
Orkan Zapałów vs Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00
Orzeł Przeworsk vs Płomień Morawsko
17:00

NAJBLIŻSZE MECZE

niedziela, 17 marzec 2024
Juwenia Cieszanów vs Czarni Oleszyce
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy vs Zryw Młodów
15:00
Rolnik Wólka Krowicka vs Zdrój Horyniec
15:00
Zalew Stary Lubliniec vs Czerwoni Cewków
15:00
Graniczni Krowica vs LKS Miękisz Nowy
15:00
Roztocze Narol vs Unia Łukawiec
15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów vs Błękitni Futory
15:00

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

     

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.