RS Gold Team zwycięzcą turnieju siatkówki w Starym Dzikowie

Drużyna RS Gold Team wygrała siatkarski XI Turniej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików.

W sobotę (19.03) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie odbył się XI Turniej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików siatkówce. Do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn. Oto wyniki:

VI miejsce – FC Ponalewce

Przemysław Ożóg – zawodnik RS Gold Team został wybrany Najlepszym Zawodnikiem XI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików w piłce siatkowej oraz otrzymał pamiątkową statuetkę.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast drużyny, które zajęły miejsca na podium zostały wyróżnione pucharami i medalami, które wręczył Wójt Gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński.

Źródło: starydzikow.pl