Juniorzy LKS „Graniczni” Krowica Hołodowska zdobyli puchar Wójta Gminy Lubaczów

fot. Gmina Lubaczówfot. Gmina Lubaczów

W sobotę (28.01) w sali sportowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Baszni Dolnej po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią odbyły się rozgrywki halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów Juniorów Ludowych Klubów Sportowych z terenu Gminy Lubaczów.

Do rywalizacji stanęło sześć drużyn. Zgodnie z regulaminem i przeprowadzonym uprzednio losowaniem mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” 1 x 15 minut. Zespoły złożone były z 5 zawodników (4 zawodników w polu i bramkarz).

W wyniku sportowych rozgrywek drużyny zajęły następujące miejsca:

I miejsce – LKS „GRANICZNI” Krowica Hołodowska
II miejsce – LKS „WALTER” Opaka
III miejsce – LKS „HURAGAN I” Basznia Dolna
IV miejsce – LKS „START” Lisie Jamy
V miejsce – LKS „HURAGAN II” Basznia Dolna
VI miejsce – LKS „ZRYW” Młodów

Z rąk Wójta Gminy Lubaczów Pana Wiesława Kapla zwycięscy otrzymali dyplom, pamiątkowy puchar i nagrodę rzeczową w postaci sprzętu sportowego. Zdobywcy II i III miejsca otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Przyznano także nagrody indywidualne. „Mistrzem strzelców” – zdobywcą największej liczby bramek został Stefan Kaciuba  – zawodnik  LKS „Graniczni” Krowica Hołodowska . Tytuł „Najlepszego bramkarza” otrzymał Szymon Furgała – zawodnik LKS „Graniczni” Krowica Hołodowska .

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Wszystkie mecze sędziował Wojciech Mańczak.

Już 11 lutego 2023 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach odbędzie się Zimowy Turniej Seniorów Ludowych Klubów Sportowych o puchar Wójta Gminy Lubaczów.

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Źródło: gminalubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia