Koniec z maseczkami od kwietnia?

Zarekomendowałem premierowi, żeby od początku kwietnia znieść rozwiązania dotyczące noszenia maseczek, nakładania kwarantanny i izolowania – powiedział w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski na antenie Radia Plus.

Minister zdrowia w czwartkowej rozmowie z Radiem Plus wyjaśnił, że brak wzrostu obciążenia szpitalnego "otwiera pewną przestrzeń do dalszych decyzji związanych z maseczkami i przejściem ze stanu epidemii, do stanu zagrożenia epidemicznego".

Poinformował, że przedstawił premierowi propozycję zniesienia od początku kwietnia obostrzeń dotyczących noszenia maseczek, kwarantanny i izolacji.

"Jest to taka decyzja, moment, w którym zaczynamy koronawirusa traktować jako jedną z chorób, które po prostu gdzieś w naszym otoczeniu istnieją. Są cały czas oczywiście groźne, ale mamy je w coraz większym stopniu pod kontrolą” – wytłumaczył.

Źródło: PAP

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ela
-5 # Ela 2022-03-17 12:51
Dziękujemy bardzo Panie Ministrze
acaba
# acaba 2022-03-17 17:12
Kto miał zarobić to zarobił. i tyle w temacie
Aha! wróbelki ćwierkają że w maju wybory
Dmw
-3 # Dmw 2022-03-17 17:23
Naprawę to jest super robota. Przez cztery lata nic nie musisz robić. Nawet na posiedzenia nie musisz chodzić. Nic nie mówić. Kasa leci. Masz immunitet. Żyjesz jak bsk bak na kobylej doopie. Extra. A przy wyborze no Wicie rozumiecie itd
Ela
# Ela 2022-03-18 09:16
Dzięki za łapki w dół. Przynajmniej widać, jakie jest poczucie humoru mieszkanców i nastawienie do tej sprawy.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane