Policyjny miś Popo na spotkaniu z przedszkolakami

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, policyjny profilaktyk mł. asp. Anna Hanus-Witko, spotkała się z przedszkolakami. Wizyta była okazją do przestrzegania ich przed zagrożeniami i przypomnienia o właściwych zachowaniach. Na zajęciach pojawił się również policyjny miś Popo, który sprawił wiele radości najmłodszym.

Policjantka zajmująca się profilaktyką odwiedziła przedszkole „Eko Maluchy” w Lubaczowie i spotkała się z najmłodszymi, aby porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie. Mł. asp. Anna Hanus-Witko przypomniała dzieciom, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak zachowywać się będąc pasażerem samochodu. Mówiła też, jak powinny się zachowywać podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu i o tym aby samodzielnie nie oddalały się i nie rozmawiały z nieznajomymi. Dzieci aktywnie brały udział w pogadance i zadawały mnóstwo pytań.

W spotkaniu wzięła również maskotka policyjna - miś Popo. Sprawił on wiele radości maluchom, które witały się z nim i przytulały.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

303-240649.jpg303-240650.jpg303-240652.jpg303-240653.jpg303-240654.jpg303-240655.jpg

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane