Stanisław Zagrobelny ponownie nadleśniczym w Oleszycach
Stanisław Zagrobelny, po prawie 7 latach przerwy ponownie został nadleśniczym w Nadleśnictwie w Oleszycach. Zastąpił on Janusza Starzaka, który pracował na tym stanowisku od lutego 2015 roku. 57...

