Featured
W najbliższą sobotę w Oleszycach zbiórka krwi

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Iskierka" przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleszycach oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie serdecznie zapraszają na akcję krwiodawstwa która odbędzie się w dniu 30.08.2014r. w godzinach: 9:30 - 12:30.
Punkt poboru krwi : Remiza OSP w Oleszycach ul. Mickiewicza 10
Niedoinformowany
Ja myślałem że to się nazywa AKCJA POBORU KRWI a tu piszą zbiórka krwi. To w co ją będą zbierać? Ode mnie krew pobierano nie zbierano ze mnie.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

