Featured
Uciekają przed wojną. Fotorelacja z przejścia granicznego w Budomierzu
![]()
Coraz więcej osób przekracza granicę przez przejście graniczne w Budomierzu. Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na pomoc Polaków. Zobaczcie zdjęcia z Budomierza.
Dmw
Biedne dzieci,takie bajtle ..
Dmw
Co one zawnily temu bandycie? Przecież to jest najbogatszy człowiek na świecie. Po co on krzywdzi cywili? Spokojnie oddzielny na emeryturę. Załatwić go..
Dmw
O, oczywiście minus,a jakże
Marek kk
Jesteście naiwni i otumanieni.Rząd olał bezpieczeństwo swojego obywatela i na pokaz postawił wszystko na pomoc Ukraińcom ,którzy nie oszukujmy się nawet jedząc ten posiłek na granicy "plują na nas".Sami Ukraińcy myślą o nas jacy frajerzy dają nam wszystko za darmo.......Posiłki , Nocleg , Przejazdy koleją , Opieka medyczna
Marek kk
Na pierwszym miejscu powinien być obywatel.Zapewnić bezpieczeństwo i w miarę normalne życie, jak przed wojną.Zrobić ośrodki na uboczach miasteczek, wymarłych wsiach, nakarmić i napoić.Sprawdzić ukraińca i dać ultimatum: możesz przebywać na terenie kraju x dni i bilet do zachodniegu kraju albo wracasz do siebie. Polska to biedny kraj tutaj nie ma perspektyw dla obywatela a oni bawią się w zasiedlanie.Kiedyś głupcy się przebudzą.....
acaba
Dzięki współpracy funkcjonariuszy z wydziału do walki z cyberprzestępcz ością komendy wojewódzkiej w Rzeszowie i policjantów z Łańcuta możliwe było zatrzymanie 44-latka. Mężczyzna zamieścił w mediach społecznościowy ch nienawistny wpis wobec uchodźców, przekraczającyc h polską granicę. Mieszkaniec gminy Żołynia usłyszał zarzut dotyczący nawoływania do popełnienia zbrodni.
Dmw
To jest niemożliwe,żeby nie wysłać płatnego z... Żeby gościa załatwić
Masz rację
Niestety, poprawni politycznie tego nie rozumieją. Wychylają się przed szereg i pchają tam, gdzie ich nie chcą. Ci co potrzebują pomocy, zostali na Ukrainie. Skandaliczne jest to, że nikt nie pomaga Polakom którzy tam mieszkają. Tylko Ukraińcy i Ukraińcy. a oni - tak jak Litwini - szczerze nas nienawidzą i śmieją się z głupich Lachów. Ci którzy do nas przyjechali, to w zdecydowanej większości czekają aż ktoś z rodziny kto pracuje i mieszka w Polsce albo na Zachodzie po nich przyjedzie i ich odbierze. stosy ubrań żywności gnije na granicy, bo jest to potrzebne tam - a nie tu.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

