Featured
Zderzenie tira z osobówką w Oleszycach

Dzisiaj około godziny 11 na ulicy Jarosławskiej w Oleszycach doszło do zderzenia tira z samochodem osobowym w Oleszycach. Ruch odbywał się wahadłowo. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
Wkrótce więcej informacji...
D.
z fiata linea się zrobiło grande punto :D pewnie myślał że "zdąży" czyli klasyczne wymuszenie. Niech się cieszy że tylko tak się skończyło.
dave123a
Uważaj Tira z jazdy z zderzenie z panu wina ,a uderzył z tyłu fiata linea z sedan z uszkodzenie, bo mandatu z z nie widz panu patrz z lusterko z zderzenie z uderzył się a tira z wypadku. nie uważaj z hamowanie z kierowca wina z i tira i zderzenie z tyłu z uderzył z fiata , nie nic stało się? nieszczęśliwa a z wina z zderzenie z panu z wina z mandatu z tira i fiata :> , z utrudnienie z droga z straż pożarna i a karetki i ruch drogówka z policja , z utrudnienia z wypadki z nieszczęśliwa a z wina z zderzenie z panu z wina z mandatu z tira i fiata :>.
ech...
dave123a co ćpałeś jak pisałeś ?
...
Nie Ćpał "tumanie", tak jak ty tylko tak pisza ludzie głuchoniemi !! Nie wiesz, nie oceniaj !
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

