Featured
Oleszyce: drzewo spadło na linie energetyczne. Nie ma prądu [AKTUALIZACJA]

Część mieszkańców Oleszyc w tej chwili nie ma prądu. Na ulicy Zamkowej na linie energetyczne spadło drzewo. Na miejscu są w tej chwili strażacy i pogotowie energetyczne.
Aktualizacja godz. 16:40.
Pogotowie energetyczne usunęło awarię. Mieszkańcy Oleszyc mają już prąd.
antywoźny
To napewno wina Tuska i tej wrednej Unii Europejskiej bo innego wytłumaczenia nie widzę
Bagdad
Ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś a komputer w rękach.
Antywozny
Żeby wytrzeźwieć to trzeba być najpierw pijanym no cóż każdy sądzi po sobie
Bagdad
Domestos służy do czyszczenia a nie do picia.
Antywozny
Widzę że fachowiec. No cóż ze specjalista od środków czystości nie będę dyskutowal. Powodzenia w pracy
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

