Featured
Takich świąt nie mieliśmy od lat. Jest piękna zima [ZOBACZ ZDJĘCIA]
![]()
Piękniejszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć na święta. Spadł śnieg i jest siarczysty mróz. Do tego dzisiaj jest cudowny, słoneczny dzień. Wybraliśmy się z aparatem w teren by uwiecznić te magiczne krajobrazy. Zobaczcie zdjęcia.
Zdjęcia czytelników portalu ZLUBACZOWA.PL znajdziecie pod tym linkiem.
Ktoś
Jeszcze cudownej jest na naszych śliskich drogach. Prawie taniec na lodzie.
redy
Ktoś powiedziała : A jak ma być zimą?Mój konik ciągnąc sanki nie życzy sobie żadnego piasku bo ciężko,ani żadnej soli bo rdzewieją podkowy.Właśnie taka ma być zima,śnieżna,mr oźna i sliska,a nie śnieg wymieszany z piskiem i solą.Kto nie umie jeździć zimą niech siedzi w domu albo jast PKP i PKS.
Marek Marecki
Ale ty p..sz
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

