Featured
Oleszyce: Szklanka na drogach. Auta nie mogły ruszyć. Kierowcom pomagał Pan Janusz [VIDEO]
![]()
Na drogach powiatu lubaczowskiego jest bardzo ślisko. Na nawierzchni jest sam lód. W Oleszycach na ul. Zamkowej utworzył się zator. Samochody, a w szczególności ciężarowe nie mogły ruszyć. Na pomoc przyszedł Pan Janusz z Oleszyc, który pomagał kierowcom.
Pan Janusz to bohater naszego filmu sprzed 5 lat, który ma prawie milion wyświetleń w serwisie YouTube. Wtedy też w tym samym miejscu pomagał kierowcom. Tym razem dzięki jego pomocy nie doszło do kolizji, a wielu kierowców mogło przejechać przez niesamowicie śliską drogę na ulicy Zamkowej. Co więcej, film ten nagrywaliśmy ponad 30 minut. Niestety w tym czasie nie pojawiła się żadna pługopiaskarka. Kierowcy mogli liczyć tylko na pomoc Pana Janusza.
Film sprzed 5 lat:
maniek
bardzo slisko i piaskarek mimo to nie widac,ale co tam!
Rydzyk
Gość przez DUUUUŻE G
Arnold
WETETYNIAAAAARZ JAK TY MNIE ZAINPONOWAŁEEEE EEEŚ!
Banan
Gmina Oleszyce wstyd, że ktoś musi pomagać bo waszych piaskarek nie ma, ale zwiększyć cene np. za śmieci to potraficie
ole
Januszek jest the best;-)..... tylko zapomniał kamizelki.;-)Co robia służby?! Gdzie one są? Jutro kolo poludnia beda posypywane chodniki w Oleszycach....
Helena
W całym powiecie jedna wielka szklanka. Kto za to odpowiada!??!?!?
bałan
Nie każdy bohater nosi peleryne
Pioter
Służby maja 48h na reakcje :)
aa
Helena powiedziała : DONALD TUSK
Mosiek
Banan powiedziała : Skoro to teraz droga gminna to dlatego tu pojawił się taki materiał.
Radny
aa powiedziała : To jest droga gminna odpowiada Burmistrz Gryniewicz
Karakan z Żoliborza
Służby liczą na to że nikt nie zauważy że jest ślisko ..
Hrabia76
Dyrektor Zarządu Drug Powiatowych w Lubaczowie Marek. M powinien za taki stan dróg być z automatu zwolniony, bo to nie pierwszy taki przypadek za jego rządów, bo nic nie robi dla kierowców, tylko jeździ tym swoim citroenem z telefonem przy uchu, i za darmo nie złe pobory dostaje z naszych podatków, i swoimi decyzjami bezprawnymi naraża wszystkich kierowców na straty, jak i narażenia utraty życia i zdrowia wszystkich kierowców.
a
A do kogo należy ta droga? miasto?
Klasyka
Helena powiedziała : ZIMA
Red is bad
Przecież to droga wojewódzka a nie powiatowa
ja
już nie wojewódzka
Nie ma rady
Radny powiedziała : Czytanie ze zrozumieniem nie należy do twoich mocnych stron. Jest jasno napisane, że w całym powiecie jedna wielka szklanka. Czego nie rozumiesz?
obserwator
Brawo dla pana Janusza!Przecie ż mógł siedzieć w kapciach w domu i patrzeć przez okno na tę ślizgawicę. Tylko włodarze jak i zarządcy dróg powinni się palić ze wstydu...Ale co tu dużo mówić. Przyjdzie styczeń i dalej ich wszystkich zima zaskoczy ;-)
Witt,ek
POWIATOWA!
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

