Featured
Wracają Dni Lubaczowa! Zagra m.in Kasia Cerekwicka [PROGRAM]
![]()
Po przerwie spowodowanej epidemią wracają trzydniowe Dni Lubaczowa. W dniach 18-20 czerwca na mieszkańców i gości miasta czekać będą liczne wydarzenia sportowe i kulturalne. Rynek zamieni się w Piłkarskie Miasteczko, nie zabraknie kina plenerowego i dmuchańców. Zagra m.in Kasia Cerekwicka i Gary Moore Tribute Band.
PROGRAM PONIŻEJ (kliknij, aby powiększyć)
Sysek
Najpierw uprzatnijcie i zróbcie porządek w tym Lubaczowie ... Jak te gwiazdy przyjadą i zobacza trawę po szyję w mieście lub tam na unii to pojadą z powrotem
olo
W sali koncert ? gdzie tu sens?
Bojek z Bojkowa
Zamknijcie się z tym koncertem jeszcze w salce U proboszcza... :-x
Tak, tak
Prywatny koncert sobie zrobiliscie... 3/4 wejsciowek dla gminy, starostwa i um. Chcecie sie bawic za nasze, płaćcie!
Jarek
Nie leganckie to wcale, nie profesjonalnie . Koncerty zabawy na swiezym powietrzu ludzie, co wy wyrabiacie! Najpierw niech sie wladza zajmie yy tegoo koszeniem traw,pobocza drog! Porzadek, kiedys pisaliscie monitoring nowy-dadatkowy zeby wylapywac rozrabiaczy itd i co? Syf w samym centrum, rano w niedziele ludzie z dziecmi do kosciola a na patelni butelek szkiel itd! Nie jestem zadowolony
Wit
Jakie dni takie "gwiazdy"czyli nic ciekawego co mogło by przyciągnąć ludzi A kasa musi się zgadzać
Konfa
https://www.onet.pl/?utm_source=www.wykop.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=3dba76c8-fc43-4429-a348-089ac4b46c0d&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Anna001
Jest błąd na plakacie. Lubaczowska Piątka w niedziele 20.06.2021 o godz. 10.00
julia
Jak już to Kasia Cerekwicka a nie Cerkwicka
pizz
Matolom jak zwykle nie pasuja nie zoorganizuja nic zle zoorganizuja tez zle...a wy kur.co zrobiliscie dla tego miasteczka???? Banda nie udacznikow..
Jaco
Szkoda dyskutować z tym matołectwem. Im nigdy nie dogodzi. Muszą tu odreagowywać złe żony, złych szefów, złe teściowe, złych sąsiadów, trudne dzieciństwo i tak dalej. Ten portal już dawno stał się siedliskiem frustratów i przygłupów.
Ciekawy
Jaco powiedziała : Jeśli komentujących nazywasz matołectwem i portal siedliskiem frustratów i przygłupów to po pierwsze CO TU ROBISZ? Po drugie chcąc nie chcąc zaliczasz się do tego grona, bo komentujesz czyli jesteś frustratem i przygłupem, pasowałoby zakończyć słowem matole.
Ciekawy
pizz powiedziała : Odezwał się prostak i cham.
jkl
Super. Po rocznej przerwie wracają Dni Lubaczowa. Władze miasta potrafią coś zorganizować dla mieszkańców. W Cieszanowie niestety cisza i od kilkunastu lat już nie organizują. Dawniej to była tradycja i inne miasta brały przykład z Cieszanowa. Obecnie wolą zorganizować festiwal smaków czy nalewek nie wiadomo dla kogo. Ludzie nic z tego nie mają że tam przyjedzie kilku kucharzy czy smakoszy nalewek i rozstrzygną konkurs. A nalewki dla kogo później zostaną?
Mieszkaniec
Słyszałeś kiedyś takie trudne słowo "interpunkcja", czy może chory wtedy byłeś, jak uczyli w szkole?
Dmw
Szkoda,ze nie zostala w Lubaczowie utworzona tzw. Strefa Kibica. W innych miastach,nawet najmniejszych tlowe sa organizowane. Duzy ekran,piwko,kie lbaska,popcorn. Wiele by zysklal ktos,kto by takie cos zorganizowal
Dmw
A moze i lepiej,bo po dzisiejszym "popisie" naszych kopaczy to malo mnie szlag nie trafil. Co my jestesmy,Zimbab we,Gibon czy jakas inna cholera? zamiast sie komprowitowac,n alezy wycofac sie z UEFA i 3IFA bo wstyd
polak2010*
A taki byłes nabuzowany :lol: W sobotwe się "odkujemy" a potem bedzie strefa.....
AntyPiS
polak2010* powiedziała : A potem będzie strefa Schengen jak nasi po trzecim meczu o honor będą wracać z Petersburga. Taki mecz jak dzisiejszy to kompromitacja. Marny poziom. I zero pomysłu na grę.Słowacja nie grała wybitnie. To nasi zagrali słabo. I znów niestety klątwa Nieszczęsnego zadziałała. No i jeszcze Krychowiak, który po połowie był do zmiany. Bez conajmniej remisu z Hiszpanią nie awansujemy nawet z 3 miejsca. A to dopiero będzie wstyd.
Dmw
Publika. Nawet Macedonia z Austria cos grala nie mowic o Ukrainie z Holandia
Dmw
Wójcik, Engel, Janas, Beenhakker, Smuda, Nawałka, Brzęczek, Sousa – to nie ma znaczenia. Czy dużo mówi, czy mało mówi, czy mówi po polsku, po polskiemu, czy po angielsku. Jak wygląda, jakie książki pisze.Od kiedy pamiętam polscy piłkarze nie umieją grać w reprezentacji tego co grają w klubach. OK, tam są przeróżne taktyki, przeróżne pomysły, ma się lepszych kumpli do gry, z którymi trenuje się niemal codziennie – rozumiem.Ale na litość bogów wszelakich – WSZYSCY TAK MAJĄ! Słowacy, z drużyn takich jak Omonia, Ferencvaros czy Lech Poznań spotykają się równie często co Polacy. I potrafili atakować, potrafili bronić, indywidualnie potrafili zakładać siatki i robić rulety Zidane’a.To samo co robią w klubie. Polacy? 0 goli Złotego Cielca Lewandowskiego, 0 asyst/goli Klicha, 0 asyst/goli/jakichkolwiek dryblingów mega-magika Zielińskiego, Krychowiak z rosyjskiej ligi, a Krychowiak z rosyjskiego stadionu na Euro – D R A M A T!Po prostu inni ludzie.3-5-2, 6-2-8, 9-13-15 – JEDEN CH...J! Niech przyjdzie w końcu ktoś kto zrobi z tych ludzi drużynę. To jest po prostu niewiarygodne, że tak można.:/
polak2010*
"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleni em stanu polskiego państwa" - pisał za rządów PO opozycyjny wtedy parlamentarzyst a Andrzej Duda.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles


