Featured
Uwaga! TVN. Mieszkaniec Lubaczowa zmarł niedługo po opuszczeniu sanatorium [VIDEO]
Pan Ludwik z Lubaczowa trafił do szpitala uzdrowiskowego po operacji wszczepienia bajpasów. Po kilku tygodniach, w bardzo złym stanie, opuścił sanatorium na prośbę rodziny. Później trafił do kolejnego szpitala, gdzie zmarł. Bliscy 73-latka oskarżają personel uzdrowiska o liczne zaniedbania. Zobaczcie reportaż programu UWAGA! TVN.
Kliknij na obrazek poniżej, aby zobaczyć reportaż:
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles


