Featured
Zderzenie dwóch pojazdów w Oleszycach [ZDJĘCIA]
![]()
Tuż po godzinie 15:00 na skrzyżowaniu ulic Zielonej i Sapiehy w Oleszycach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do wypadku doszło po godzinie 15:00. 31-letni kierujący Volkswagenem Passatem skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volkswagenem 61-latkowi. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Jak informuje rzecznik KPP Lubaczów asp. Mateusz Maź kierowcy byli trzeźwi.
acab
jakie są utrudnienia w ruchu?
acaba
Jak informuje rzecznik KPP Lubaczów asp. Mateusz Maź kierowcy byli trzeźwi.A ten 3 wyjeżdżający z Zielonej? Na widok kolizji cofną się z głównej na Zielona a potem szybko odjechal w kierunku centrum. Nie wiem czy sie przyczynił do tego zdarzenia ale szybkie odjechanie nawet nie wiedząc, czy są osoby poszkodowane........ Monitoring z groszka mógł coś zarejestrować
x
RLU44GT? dobre rozmycie
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

