Featured
Nad powiatem krąży helikopter, lata bardzo nisko. Co się dzieje? [ZDJĘCIA]
Dzisiaj można było zauważyć krążący nad Oleszycami helikopter. Śmigłowiec leciał bardzo nisko. Mieszkańcy zastanawiają się, kto i w jakim celu nim lata.
Ustaliliśmy, że śmigłowiec sprawdza stan linii energetycznych. Podczas oblotów dokonywane są oględziny stanu technicznego linii średniego napięcia i na tej podstawie przygotowywane są następnie plany prac eksploatacyjnych, remontowych i modernizacyjnych. Helikopter wyposażony jest w termowizję oraz wysokiej rozdzielczości kamerę.
W najbliższych dniach będzie można go zauważyć zdecydowanie częściej, także w innych miejscowościach naszego powiatu, bowiem śmigłowiec będzie „fotografował” cały region PGE Dystrybucja Zamość.
Mitsubishi
Nie którzy ludzie lubią dużo wiedzieć
ehh
Mitsubishi powiedziała : Niektórzy lubią dużo wiedzieć, a "nie którzy" stanowczo za mało :)
Romek
Ten pilot to jakiś świr. Za moją stodoła wchodził w zakręt na recznym
bigA
jeeee pozdrawiamy PANA PILOTA !! :) laski co Ci machały nad nową obwodnicą !! :) zrobiłeś 3 extra kółka nad nami jak na jakim air show !! :) wsio dobrego Panie :)
Kate
A dronem nie było by taniej
gość
Niech zakopią te badziewne druty, a nie nowy beton montują
Pinky
Tak, ale jakaś tęga głowa musiałaby wymyśleć jak zwiększyć zasięg.
ole
Klient zapłaci...
Putin
To januszek stadni. Kupił nową zabawkę bo kamery juz nie wystarczają.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

