Featured
Koncert Norbiego w Oleszycach [ZOBACZ ZDJĘCIA]
W niedzielne popołudnie na stadionie w Oleszycach wystąpił Norbi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
xdxd
wstyd tak mało ludzi no tak pogoda była nie odpowiednia ale tego nikt nie przewidzi
Zorbi
Wstyd to zaczął się o godzinie 20 tego dnia.
Tak
POWIEM TAK, TEN PAN POWINIEN DOPŁACAC ZA TO , ZE MOZE DLA KOGOŚ WYSTĄPIC. ŻENUJĄCY POZIOM ARTYSTYCZNY.
Decybel
Poziom artystyczny taki sam jak u Sławomira, Zenka czy innych "artystów". Tyle, że twórczość Norbiego jakoś nie wpada tak ludziom w ucho jak Miłość w Zakopanem czy Przez Twe oczy zielone.
...
Jak oni ogarnęli te dzikie tłumy?
xD
Tak powiedziała : jaka gmina, taka gwiazda :)
jam
poziom taki sam jak naszej reprezentacji
tiri tiri
a w przyszłym roku popek ;)
Decybel
Tak tu wyśmiewano koncert Norbiego, a będzie nowym prowadzącym "Jaka to melodia?" gazetaolsztynsk a.pl/532947,To-juz-oficjalna-wiadomosc-Norbi-zastapi-Roberta-Janowskiego-w-programie-Jaka-to-melodia-w-TVP.html
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

