Featured
Ulicami Oleszyc przeszła Droga Krzyżowa [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Tradycyjnie w Wielki Piątek w południe ulicami Oleszyc przeszła Droga Krzyżowa. W nabożeństwie wzięło udział wielu wiernych. Zobaczcie zdjęcia.
Dla większości, nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest przede wszystkim okazją do głębokiej modlitwy oraz zastanowienia się nad sobą i swoim życiem. To także okazja, aby zachęcić innych do miłości i dobrych uczynków.
fot. Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach
Zulugul
Ludzie to już po ludzku uklęknąć nie potrafią, jakieś kucaki jakby kupe robili. A poza tym było fajnie.
Sasiad
Baba z dzieckiem spacer a on z kolegami pije i sie wymadrza
Gad
Taki wierzący naród a tyle zła i zakłamania. Żyjecie "po bozemu!
teraz
przed kim klekac tym z Zalesia
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

