Featured
W Horyńcu powstało lodowisko
Od 22 stycznia przy Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju jest czynne lodowisko. Wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkich do korzystania z lodowiska przez 7 dni w tygodniu. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa, gdyż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dorosłych ani dzieci korzystających z lodowiska poza godzinami zajęć wychowania fizycznego. Wesołej zabawy!!! - zaprasza dyrektor szkoły Dorota Rachwalik
oko
brawo, super pomysł, wygląda na to, że pani dyrektor udowodniła, że jak się chce coś miłego zrobić dla dzieci to można.
justyna
Brawo! Wreszcie normalnie lodowisko, nie to co w Lubaczowie.
grr
kolejny raz "miasto powiatowe" wyśmiane, choć sens lodowisk w tym tygodniu chybiony(nadcho dzą cieplejsze dni) trzeba było działać dwa tygodnie temu:( ale w tym powiecie już tak jest że nieprzemyślane pomysły są nierozliczane
gah
W lubaciowie to nie lodowisko tylko slizgawka dla urzędników a w lecie ma być basen ....
neo
Zapraszam na oleszyckie chodniki!!!!
n
Tak ogólnie coś się jeszcze dzieje?Przechodzi ktoś jeszcze na emeryturę.To miasto śpi i jest trupem.
JONNY
n powiedziała : Dokładnie tak wielkie wydarzenie w Lubaczowie, a ile komentarzy. POGRATULOWAĆ ROZRYWKI NA WYSOKIM POZIOMIE
JONNY
Proszę napisać jeszcze artykuł o tym ,że księdza brata ojca cioci syn miał wczoraj bolesną obstrukcję to jest równie pasjonujący i ambitny temat dywagacji ;-)
Sados
W LUBACZOWIE TEŻ JEST "LODOWISKO". NORMALNIE ŚMIECH NA SALI!!!
rodacy
Pamiętam że dwa, trzy lata temu lokalne stowarzyszenie na Piaskach z pomocą PSP zrobili rewelacyjne lodowisko jedno z lepszych, ale się nie chwalili jak co niektórzy . W dzisiejszych czasach w Lubaczowie nie ma co liczyć na uprawianie sportów zimowych jest gorzej jak było 20 lat temu.
Sados
u nas w Lubaczowie to nawet śnieg pada do góry (dla wiedzących o co chodzi)
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

