Featured
Krwiobus na Placówce Straży Granicznej w Horyńcu - Zdroju
W przeddzień Święta Niepodległości (10 listopada), w Placówce SG w Horyńcu-Zdroju (BiOSG) miało miejsce honorowe oddawanie krwi w ramach akcji „Nasza krew – Nasza Ojczyzna”. Na teren Placówki SG przybył krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Tomaszowa Lubelskiego.
Krew w tym dniu oddawali zarówno funkcjonariusze SG jak też mieszkańcy Horyńca – Zdroju.
Inicjatywa zorganizowania tak szczytnej akcji zrodziła się wśród funkcjonariuszy Terenowej Organizacji Związkowej funkcjonariuszy SG. W ramach zbiórki krew honorowo oddało 19 funkcjonariuszy Straży Granicznej i 4 pracowników cywilnych. Łącznie udało się zebrać 10 litrów tego bezcennego daru.
xyz
szkoda że taka akcja nie była podana do informacji publicznej chętnie bym oddał krew jako mieszkanieć Horyńca jako alternatywa dla HDK Horyniec gdzie szkoda słów ...
Hdk
To była pierwsza taka akcja na PSG lecz mam nadzieje że nie ostatnia. Sądzę że następna akcja o ile będzie zostanie podana do inf. publicznej. Nie chodzi tu o konkurencję dla klubu HDK z Horyńca ( chodzą takie głosy) bo chyba nie o to tu chodzi. Celem nadrzędnym jest oddanie jak największej ilości krwi.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

