Featured
Niewybuch w Nowym Bruśnie. Policjanci czekają na saperów

Dzisiaj podczas prac ziemnych w miejscowości Nowe Brusno (gm. Horyniec-Zdrój) wykopany został niewypał z czasów II Wojny Światowej.
„Znalezisko” zostało zabezpieczone przez patrol Policji.
Na miejscu wkrótce mają się pojawić saperzy, którzy dokładnie przeszukają teren, ponieważ istnieje możliwość, że w okolicy jest więcej niebezpiecznych materiałów wybuchowych z czasów II wojny światowej.
Znalezione niewypały zostają przewiezione na teren poligonu wojskowego, gdzie zostaną zlikwidowane przy pomocy ładunków wybuchów.
Miejsce, gdzie znajduje się niewybuch zaznaczone jest na mapce:
DAS
A mogło być bombowo...
ixi
i jebudu
wierny czytelnik
Droga redakcjo to są niewybuchy tak jak w tytule, a nie jak w tekście niewypały. Dość istotna różnica. Pozdrawiam
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles


