Featured
Śmiertelny wypadek podczas prac rolniczych
Dzisiaj w Nowej Grobli (gm. Oleszyce) doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas prac rolniczych, w wyniku którego śmierć poniósł 66 letni mężczyzna.
Kierujący z nieznanych przyczyn zjechał do rowu. Pojazd przewrócił się i przygniótł 66 latka.
Na miejsce przybyła prokurator, która wraz z Policją podjęła czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.
mieszkaniec
Współczuje i składam kondolencje dla rodziny tego człowieka. Dożylismy czasów, w których ludzie musza do śmierci harować na to, by móc przetrwac kolejny dzien w tym dzikim kraju. Kiedys to młodzi przejmowali obowiązki na roli, dziś ich nie ma, bo szukają lepszego jutra poza granicami tego DZIKIEGO KRAJU. No ale przeciez w Polsce zyje sie coraz lepiej, zgoda buduje, trzeba kupowac czolgi, zeby ten nasz polski dobrobyt obronic przed ruskimi...ludzie! Przejrzyjcie na oczy!!! Czy w takim kraju rzadzonym przez bande zlodziei chcecie nadal zyc?!
DAS
Ci co głosują od ponad 26 lat na bandę czworga na pewną chcą w tym bagnie żyć bo uważają że jest dobrze.
JONNY
Podziękujmy Tuskowi, Komorowskiemu, Kopacz, Sikorskiemu i całej reszcie Popaprańców za wspaniałą reformę emerytalną itp. ludzie w wieku 67 lat w tym kraju będą musieli ciężko pracować i narażać życie i zdrowie, a taki zasraniec Tusk i eurodeputowani dostaną emeryturę po dziesięciu latach w Brukseli. DALEJ GŁOSUJMY NA TYCH IDIOTÓW TO BĘDZIE JESZCZE GORZEJ!!! A ONI SIĘ Z NAS ŚMIEJĄ!!! STRASZNE!!!
D.
Podejrzewam jakieś zasłabnięcie albo coś. No ale szkoda człowieka. Sam musiałem wyjechaćżeby zarobić na chleb. W tym kraju nie ds się żyć.
brygida
Kondolencje dla rodziny
gula s
Czy czasem młodzi nie zmądrzeli i uciekli z roli na zajęcia lepiej płatne?Jeżeli całe życie nic nie robił znaczącego to musi tak to śmierci.
tomek
Przecież to nie było w czasie prac bo jazda po drodze utwardzonej to co innego
hmmm
Znałem tego człowieka dość dobrze i lubił sobie "wypić". Za pijaństwo zabrali mu prawo jazdy.. Mam nadzieję że jechał trzeźwy a to nie było przyczyną tego wypadku. Może się tylko zagapił? Kto to wie... Współczuje jego rodzinie a szczególnie synowi który mieszkał z nim i to on musi zająć się teraz całą gospodarką. Takie życie...
brygida
Nikt z nas nie wie kiedy śmierć zabierze nas albo ukochana osobe zawsze jest za wcześnie mówimy nie teraz mogles jeszcze zyc ale takie jest życie nieprzewidywaln e :( współczuję rodzinie...
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

