Featured
Od 16 marca szynobusy będą kursować codziennie

Od 16 marca br. zostaną przywrócone codzienne kursy szynobusów na linii kolejowej nr 101 na trasie Jarosław – Horyniec-Zdrój.
Według w/w rozkładu funkcjonować będą następujące połączenia:
- od poniedziałku do czwartku:
- Horyniec-Zdrój 5:16 – Lubaczów 5:35 – Jarosław 6:45
- Jarosław 15:46 – Lubaczów 16:55 – Horyniec-Zdrój 17:15
- w piątki:
- Horyniec-Zdrój 5:16 – Lubaczów 5:35 – Jarosław 6:45
- Jarosław 15:46 – Lubaczów 16:55 – Horyniec-Zdrój 17:15
- Horyniec-Zdrój 17:23 – Lubaczów 17:42 – Rzeszów 19:40
- w niedziele:
- Rzeszów 6:43 – Lubaczów 8:37 – Horyniec-Zdrój 8:59
- Horyniec-Zdrój 15:09 – Lubaczów 15:29 – Rzeszów 17:19
Przewozy Regionalne także znacznie obniżyły ceny biletów. Teraz podróż z Lubaczowa do Rzeszowa dla studentów ma kosztować 5,51 zł. Cena normalnego biletu to 11,25 zł.
| Z: | DO: | ODLEGŁOŚĆ (KM) | Normalny | Ulgowy (37%) np. uczniowie |
Ulgowy (51%) np. studenci |
|---|---|---|---|---|---|
| HORYNIEC-ZDRÓJ | LUBACZÓW | 18 | 3,22 zł | 2,03 zł | 1,58 zł |
| HORYNIEC-ZDRÓJ | JAROSŁAW | 62 | 8,29 zł | 5,22 zł | 4,06 zł |
| HORYNIEC-ZDRÓJ | RZESZÓW | 113 | 12,87 zł | 8,11 zł | 6,31 zł |
| LUBACZÓW | JAROSŁAW | 43 | 6,57 zł | 4,14 zł | 3,22 zł |
| LUBACZÓW | RZESZÓW | 95 | 11,25 zł | 7,09 zł | 5,51 zł |
Informacje o ewentualnych przyszłych zmianach dotyczących kursowania szynobusu na trasie Jarosław – Horyniec-Zdrój będzie można znaleźć na portalu zlubaczowa.pl, www.szynobusem.pl oraz lubaczow.com.pl
Źródło: szynobusem.pl, lubaczow.com.pl
Kris
juz widze tłymy ludzim którzy jada szynobusem :-) proponuje rezerwację internetowa bo moze zabraknac blietów
Kris
tłumy ludzi*
Adam
Już wykupuje bilety na cały miesiąc z góry :)
Łukasz
Jakoś w tych codziennych kursach nie widzę rozkładu na sobotę:-(
kasia
Z tego rozkładu wynika że w sumie i tak nie mamy się jak dostać w niedziele do Rzeszowa bo o 6 wyjeżdża ale z Rzeszowa, ewentualnie możemy jechać o 15 i wrócić za tydzień
Neeeexxt
A ile jest kursów tzw "dojazdow" - nie wierze, że całą noc stoi w Horyncu, w weekendy jedzie też do Rzeszowa... A potem pusty wraca do Przeworska(?) do zajezdni - chore to wszystko, ale czy tu ktoś kiedyś liczył się z kosztami i potrzebami podróżnych. Dali jeden kurs na dzień i ściema będzie trwać nadal, oczywiście urzędasy teraz będą w siódmym niebie bo "zalatwily"
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

