Featured
Zmiany księży w parafiach [LISTA]
fot. parafiaoleszyce.pl
Ordynariusz diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. biskup Marian Rojek zdecydował o zmianach wikariuszy i proboszczów. Także tych związanych z Ziemią Lubaczowską.
W piątek, 21 czerwca 2024 r., Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek ogłosił następujące decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej:
Proboszczowie i Administratorzy
- Ks. mgr Krzysztof WAWSZCZAK, dotychczasowy administrator Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej, z dniem 21 czerwca 2024 r. mianowany proboszczem tejże Parafii
Wikariusze
- Ks. mgr Mateusz KICKA, dotychczasowy wikariusz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej, z dniem 1 lipca 2024 r. mianowany wikariuszem Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie
- Ks. mgr Krzysztof KRUPA, dotychczasowy duszpasterz pomocnik w Parafii pw. św. Stanisława Bpa w Lubaczowie, z dniem 19 sierpnia 2024 r. mianowany wikariuszem tejże Parafii
- Ks. mgr lic. Marek MAŁYS, dotychczasowy wikariusz Parafii pw. Narodzenia NMP w Oleszycach, z dniem 19 sierpnia 2024 r. mianowany wikariuszem Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu
- Ks. mgr lic. Radosław ZABORNIAK, z dniem 19 sierpnia 2024 r. mianowany wikariuszem Parafii pw. Narodzenia NMP w Oleszycach
Inne
- Ks. mgr lic. Krzysztof HAWRO, dotychczasowy wikariusz Parafii pw. MB Bolesnej w Wólce Panieńskiej, członek Rady Kapłańskiej Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Redaktor odpowiedzialny za edycję Zamojsko-Lubaczowską Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, Redaktor Katolickiego Radia Zamość, z dniem 1 lipca 2024 r., mianowany rezydentem w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej
- Ks. mgr lic. Mariusz PASTUSZAK, z dniem 1 lipca 2024 r., odwołany z funkcji Dyrektora Zamiejscowego Studia Katolickiego Radia Zamość w Lubaczowie i mianowany Redaktorem odpowiedzialnym za edycję Zamojsko-Lubaczowską Tygodnika Katolickiego „Niedziela”
Źródło: Diecezja Zamojsko-Lubaczowska
Echh
Kiedy wyniesie się wreszcie z Lubaczowa gajowy - muzyk i biznesman kolejnych bzdetów i wymyślajek za setki tys zł... wiecie kto.A może by spokorniał wreszcie, bo mniemanie ma o sobie takie, że aż lepiej iść do sąsiedniego kościoła niż słuchać takiego narcyza. Ksiądz i probosz to chyba powinien mieć jednak w sobie trochę więcej pokory a nie przyszedł by się urządzić w luksusach na włościach...
Hmmm
Facet pod przykrywką księdza i proboszcza pilnuje swoje zachcianki i interesy, biznesy, swoje włości.I potem zdziwienie, że jest taki hejt na kościół i księży. A prawda, jest taka, że to właśnie dzięki takim. Boromeusz od dawna, dawna nie ma szczęścia do proboszczów. Księża świetni, zaangażowani w wiare, parafie, społeczność natomiast proboszczowi to ech...
Date
Chodzicie płacicie i płaczecie, a coś to zmienia w waszym życiu?
Date
Chodzicie płacicie i płaczecie, a coś to zmienia w waszym życiu?
Date
Chodzicie płacicie i płaczecie, a coś to zmienia w waszym życiu?
Date
Chodzicie płacicie i płaczecie, a coś to zmienia w waszym życiu?
Date
Chodzicie płacicie i płaczecie, a coś to zmienia w waszym życiu?
Date
Chodzicie płacicie i płaczecie, a coś to zmienia w waszym życiu?
rz
Co słychać u ,, UŚMIECHNIĘTEJ POLSKI".Podwyżki dla nauczycieli i budżetówki skonsumowane przez paliwo po 5,19 i zerowywat na żywność???
ż
rz powiedziała : Pośmiejesz się jak ruszy cela "+"
Dzikowianin
Nie udało się Baśce ściągnąć synka na parafię. Przecież nikt nie uprasuje mu koszulki tak jak matka. Jak tam pyza już się auto zwróciło? :-)
rz
Złodziej mówi łapać złodzieja.
krysia
a nie przyszedł by się urządzić w luksusach na włościach...Na pewno widziałaś te "luksusy na włościach"?Czy pamiętasz jak wyglądał kościół i plebania Boromeusza 8 lat temu?
krysia
a nie przyszedł by się urządzić w luksusach na włościach...Na pewno widziałaś te "luksusy na włościach"?Czy pamiętasz jak wyglądał kościół i plebania Boromeusza 8 lat temu?
krysia
To ciekawe jakie biznesy i interesy masz na myśli
tomek kr
skonsumowane przez pisowskie rozdawnictwo.....zapytaj sie kolegów, którzy maja firmy...ile milionów zlotych bez pokrycia dostali od przestepców z pisu....chłopie...paranoja...jak mozna tak bezmyslnie szastac długiem....
tomek kr
befama...15mln.....piekarniqa....10 mln.....aq ile w polsce???...szok i debilstwo...i za to bedziemy splacac latami....
Ada
Za dużo TVNu. Jesteś głupi? A może liczysz na nagrody od Ryżego?
Ada
Wystarczy nie kraść.
Ada
A twoje? Nie? Szkoda. Tępy zawistnik.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

