Featured
Studniówka 2015: zobacz jak zatańczyli poloneza uczniowie ZS Lubaczów i ZS Oleszyce!

Dla wielu to jeden z najważniejszych tańców w życiu. Przygotowania do tradycyjnego poloneza trwają czasem nawet kilka tygodni. Nad całością czuwają nauczyciele. Pięknie ubrane maturzystki i elegancko wyglądający maturzyści Zespołów Szkół w Lubaczowie i Oleszycach ładnie zatańczyli poloneza. Zapraszamy do obejrzenia filmów!
http://www.youtube.com/watch?v=i3IuVZ0266g
Źródło: Piotr Ważny/Youtube.com
http://www.youtube.com/watch?v=Hr83adYU0wQ
Źródło: Eryk Bałutowski/Youtube.com
W ubiegłą sobotę studniówkę mieli także uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Balowicze jeszcze odpoczywają po całonocnej imprezie, więc na video z poloneza maturzystów „ogólniaka” musimy jeszcze poczekać.
ona
Oleszyce :)
amator
Oskar dla operatora kamery za niecodzienne ujęcie lewego ramienia od tyłu
pix
Grono profesorskie...przesada :-/
sobota
działo się oj działo: http://www.youtube.com/watch?v=HuSf1UcFRq0&feature=youtube_gdata
ed
Oleszyce - jaka szkoła taki polonez. Nagranie - bez komentarza.
Sara_1
Boże!! A cóż to się stało z tą szkołą w Oleszycach? To jest cała studniówka? Czy może każda klasa organizowała osobno? Jak tak dalej pójdzie to ostatni gasi światło.....
Frank
Minęły te czasy gdy w Oleszycach studniówkę organizowano w szkole i brało w niej udział 11 maturalnych klas... Teraz to pewnie wszystkich klas tyle nie ma. Ciekawe że ZS Lubaczów pęka w szwach a do Oleszyc jakoś młodzież okoliczna się nie garnie. Może to wina słabej oferty? Dyrekcja powinna się nad tym zastanowić
katalina
Nastały trudne sprawy w szkole w Oleszycach dlatego tak kiepsko to nagranie wyszło z kamery...
dek
piekny polonez w ZS :) długie suknie u dziewcząt nadają tańcu elegancji i powagi
oko
za parę lat gimnazjaliści z naszego powiatu kontynuować naukę będą w Jarosławiu i Rzeszowie. Niestety żadnych perspektyw młodzież tutaj nie ma, im wcześniej wyjedzie , tym lepiej dla niej. Smutna prawda.
były uczeń
Frank powiedziała : Może oferta nie najgorsza, ale niestety usługa nie najlepiej wykonana. Niestety po tych szkołach młodzież przede wszystkim wie, że nic nie wie, bo akurat nad tym najbardziej się skupiają nauczyciele, zamiast pokazywać szanse i wzbudzać w młodych poczucie wartości.
ona
nagranie z Oleszyc jest z prywatnego telefonu więc czego wy się spodziewaliście . Może troszkę szacunków dla swoich rówieśników ..
zdzicho
tyu
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

