Mateusz Kubiszyn już w piątek zawalczy na gali Gromda 10

Już w piątek 2 września odbędzie się 10 gala Gromda na której Mateusz Kubiszyn zawalczy z Vasylem Halyczem.

Mateusz Kubiszyn w ringu GROMDY zadebiutował 28 sierpnia 2020 roku. Lubaczowianin wówczas zwyciężył w turnieju pokonując trzech przeciwników z rzędu. Kilka miesięcy później, na gali GROMDA 3 w walce wieczoru doszło do starcia zwycięzców pierwszej oraz drugiej części turnieju. W ringu Mateusz „Don Diego” Kubiszyn znokautował faworyzowanego Krystiana „Tysona” Kuźmę w trzeciej rundzie, dzięki czemu stał się pierwszym w historii zwycięzcą wielkiego turnieju.  

Kubiszyn niedawno zanotował swój debiut we „freakowej” organizacji High League, tocząc bój na zasadach MMA przeciwko Denisowi Załęckiemu. Kubiszyn na dystansie 3×3 minuty wypunktował „Bad Boya” i ostatecznie odniósł zwycięstwo. Do walk na gołe pięści powraca po ponad rocznej przerwie. Ostatni jego występ można było oglądać 7 maja 2021 roku, kiedy to w tzw. „superfighcie” walczył przeciwko Pawłowi „Bykowi” Strzelczykowi. 

Gala Gromda 10 odbędzie się w piątek 2 września. Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Vasylem Halyczem.

Halycz to dobrze znana postać dla kibiców Gromdy. Słynie z bardzo „ciężkich rąk”, o czym zdążyło przekonać się kliku przeciwników. W ostatnim swoim występie walczył o 100 tysięcy złotych, czyli główną nagrodę w turnieju. Jego przeciwnikiem był Tomek „Zadyma” Gromadzki. 

Walka pomiędzy Kubiszynem, a Halyczem to jeden z półfinałów, który ma wyłonić najlepszego zawodnika w organizacji. Drugim półfinałowym pojedynkiem będzie walka Domalika z Goatem.

Transmisja wydarzenia tylko w systemie PPV na Gromda.TV.

Komentarze   

D.
0 # D. 2022-09-01 07:26
Jazda Mateusz! Pokaż kto ma najlepsze łapy w powiecie :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.