Mateusz Kubiszyn powalczy na gali Gromda 10

Organizatorzy gali GROMDA zaprezentowali pierwszego zawodnika, który zmierzy się w walce na gołe pięści. Będzie to zwycięzca pierwszego turnieju, lubaczowianin Mateusz Kubiszyn.

Mateusz Kubiszyn w ringu GROMDY zadebiutował 28 sierpnia 2020 roku. Trzykrotny Mistrz Świata w kickboxingu oraz wielokrotny Mistrz Polski tego wieczora zwyciężył w turnieju pokonując trzech przeciwników z rzędu.

Podczas gali GROMDA 3 która odbyła się w grudniu 2020 roku, w walce wieczoru doszło do starcia zwycięzców pierwszej oraz drugiej części turnieju. W ringu Mateusz „Don Diego” Kubiszyn znokautował faworyzowanego Krystiana „Tysona” Kuźmę w trzeciej rundzie, dzięki czemu stał się pierwszym w historii zwycięzcą wielkiego turnieju.

Zobaczcie tę walkę:

Jubileuszowa 10 edycja gali GROMDA odbędzie się już 2 września. Organizatorzy poinformowali, że weźmie w niej udział Mateusz Kubiszyn. Z kim się zmierzy? Dowiemy się niebawem.

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane