HIGH League: Mateusz Kubiszyn pokonał Denisa Załęckiego!

Mateusz Kubiszyn jednogłośną decyzją sędziów wygrał walkę z Denisem Załęckim na gali HIGH League 3 Extra.

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Jednak do pojedynku ostatecznie nie doszło "ze względów bezpieczeństwa". Organizatorzy przenieśli tę walkę na poniedziałek (20.06).

W pierwszej rundzie obaj zawodnicy wymienili się kilkoma wysokimi kopnięciami, nie były one jednak potężne. Zawodnicy rozważnie wyprowadzali ciosy. W drugiej połowie pierwszej rundy Załęcki powalił Kubiszyna na matę, przez co zdecydowanie zapunktował. Tuż przed końcem rundy Denis wyprowadził bardzo mocne ciosy.

Na początku drugiej rundy Kubiszyn dobrym kopnięciem powalił Denisa Załęckiego. Następnie walka przeniosła się na kilkadziesiąt sekund do parteru. Zawodnik z Lubaczowa wyprowadził kilka skutecznych ciosów. Obaj zawodnicy byli wyraźnie zmęczeni.  Załęcki próbował rzucić na mate Kubiszyna, ale ten do tego nie dopuścił i to ostatecznie Mateusz położył na deski rywala.

Runda trzecia znów rozpoczęła się walką w parterze. Kubiszyn przytomnie radził sobie z cięższym rywalem. W połowie rundy sędzia jednak podniósł walkę do stójki. Tam Załęcki musiał biegać za Kubiszynem, który trafił kilkoma kontrującymi ciosami, ale pod koniec rundy Mateusz Kubiszyn skutecznie unikał uderzeń.

Ostatecznie wygranego musieli wskazać sędziowie. Ci jednogłośnie ogłosili wygranym Mateusza Kubiszyna.

Warto nadmienić, że Mateusza Kubiszyna do klatki prowadził raper z Lubaczowa Siles.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mirosław Stopa
# Mirosław Stopa 2022-07-03 04:06
Tam Załęcki musiał biegać za Kubiszynem, który trafił kilkoma kontrującymi ciosami, ale pod koniec rundy Mateusz Kubiszyn skutecznie unikał uderzeń.

to jest po polsku??

brzmi to tak: Mateusz uciekał, ale na koniec uciekał

walka masakra.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane