Mateusz Kubiszyn w finale Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim

fot. kadr bokser.orgfot. kadr bokser.org

Dzisiaj Mateusz Kubiszyn powalczy o złoty medal Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim. Finałową walkę pochodzącego z Lubaczowa zawodnika będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

Jak już informowaliśmy Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Boksie Olimpijskim odbywają się w Wałbrzychu. Kubiszyn w 1/8 finału w kategorii wagowej 92 kg pokonał na punkty Michała Pilcha, natomiast w ćwierćfinale wygrał z Łukaszem Pawłowskim. W półfinale Mateusz przed czasem pokonał Witolda Liska. W piątek lubaczowianin powalczy o złoty medal.

Pojedynek będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 19:00.

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie trzy walki Mateusza:

Walka w 1/8 finału:

Pojedynek w ćwierćfinale:

Walka w półfinale:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

TenCoWieWszystko
-6 # TenCoWieWszystko 2021-11-19 12:58
Z zaciekawieniem obejrzę, ale powtórzę to co pod poprzednim artykułem "Zdolny człowiek , ale pora przejść do MMA i zarobić jakieś pieniądze na swoim talencie. Kickboxing umarł kilkanaście lat temu boks właśnie umiera na naszych oczach" - mniejsza popularność dyscyplin nic nie ujmuje sukcesom, ale fajnie jak w parze z nimi idą lepsze pieniądze. Mateusz odnalazł się w walce na gołe pięści to w MMA też powinien być niezły. Dochodzą elementy zapasów, ale myślę, że nadrobił by....
Mosiek
+6 # Mosiek 2021-11-19 13:15
Gratulacje.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane