Mateusz Kubiszyn na Mistrzostwach Polski w boksie. Wygrał dwie pierwsze walki [VIDEO]

Pochodzący z Lubaczowa Mateusz Kubiszyn bierze udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie, które odbywają się w Wałbrzychu. Lubaczowian ma za sobą dwa pojedynki i dziś powalczy o finał.

Zawodnik Stali Rzeszów król walk na gołe pięści i wielokrotny mistrz świata w kickboxingu, rok temu stanął na najniższym stopniu podium. Teraz celuje minimum w srebro. Na razie idzie wszystko zgodnie z planem. Mateusz w 1/8 finału w kategorii wagowej 92 kg pokonał na punkty Michała Pilcha, natomiast w ćwierć finale wygrał z Łukaszem Pawłowskim. W dzisiejszych półfinałach skrzyżuje rękawice z Witoldem Liskiem.