Za nami festyn rekreacyjno-sportowy w Starym Dzikowie [ZDJĘCIA]

fot. Dominik Mamczurafot. Dominik Mamczura

W niedzielę (07.07) w Starym Dzikowie odbył się festyn rekreacyjno-sportowy, podczas którego zorganizowano turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Powiatu lubaczowskiego oraz turniej w siatkówkę o Puchar Członka Zarządu Powiatu Lubaczowskiego Józefa Ozimka.

W zmaganiach o puchar Starosty Powiatu Lubaczowskiego uczestniczyły drużyny: „POGOŃ – SOKÓŁ” Lubaczów, „JUVENIA” Cieszanów, „VICTORIA” Stary Dzików, „CZERWONI” Cewków.  Po rozegraniu wszystkich meczów najlepsi okazali się piłkarze z Lubaczowa. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Juwenii Cieszanów, trzecim Victorii, a czwarte miejsce zajęli zawodnicy z Cewkowa.

Równocześnie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Członka Zarządu Powiatu Lubaczowskiego Józefa Ozimka. W turnieju wzięły udział trzy drużyny, które zajęły następujące miejsca:  I miejsce  „LEŚNIK” Biłgoraj, II miejsce Stary Dzików,  III miejsce "FENIKS" Leżajsk. Turniej Piłki Siatkowej zorganizował Waldemar Popek.

Puchary, medale i dyplomy wręczyła Barbara Broź -  Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Józef Ozimek - Członek Zarządu Powiatu Lubaczowskiego w asyście Marka Buczko – Sekretarza Gminy Stary Dzików, Edyty Panek  - Dyrektora GOK Stary Dzików

Organizatorem turnieju „PUCHAR LATA  2024” był Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Członek Zarządu Powiatu Lubaczowskiego, natomiast współorganizatorami byli: Wójt Gminy Stary Dzików, GOK Stary Dzików, Regionalne Towarzystwo Kultury i Sportu w Lubaczowie.

Zdjęcia: Dominik Mamczura

Komentarze   

Oj oj oj
+7 # Oj oj oj 2024-07-09 20:40
Uścisk dłoni członka i puchar od członka. Prezes Jarosław
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.