Michalina Bobrecka wygrała Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"!

fot. Maciej Bobreckifot. Maciej Bobrecki

Uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej Michalina Bobrecka została laureatką Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

W dniach 8 - 9 czerwca 2024 r., w Gąsawie i Biskupinie (województwo kujawsko-pomorskie) odbył się Centralny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" (OTWP). Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

Reprezentantka naszego powiatu, a zarazem województwa podkarpackiego, uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej Michalina Bobrecka zajęła I miejsce w I kategorii wiekowej Finału Krajowego Turnieju OTWP.

fot. Maciej Bobreckifot. Maciej Bobrecki

Źródło: KP PSP Lubaczów

Komentarze   

Leszek Król
+7 # Leszek Król 2024-06-10 14:58
Super. Gratulacje Michalina. Wielkie uznanie dla rodziców za przygotowanie Michaliny do turnieju. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.