Szczęśliwy finał poszukiwań. Strażacy i policjanci odnaleźli pensjonariusza DPSu

fot. OSP Narolfot. OSP Narol

W poniedziałek (03.06) strażacy oraz policjanci poszukiwali pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej. Na szczęście, po kilku godzinach poszukiwań, mężczyznę znaleziono 8 km od miejsca, w którym powinien przebywać.

Wczoraj około godz.17, funkcjonariusze lubaczowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, który wyszedł z placówki opiekuńczej w Rudzie Różanieckiej, gdzie przebywał od kilku lat i do niej nie powrócił. Ze zgłoszenia wynikało, że zaginiony znajduje się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Mężczyzna przyjmował leki, a w codziennym życiu wymagał wsparcia i opieki innych osób.

Do działań zadysponowano wielu policjantów i strażaków. Akcję poszukiwawczą rozpoczęło 29 funkcjonariuszy policji wraz z psem tropiącym. Następnie na miejsce wezwano liczne siły i środki OSP z terenu gminy Narol oraz zastęp z PSP Lubaczów - łącznie 40 strażaków. Podczas prowadzonych czynności sprawdzono drogi dojazdowe, kompleksy leśne, rowy oraz rejon stawów rybnych.

Około godz. 19.30, mundurowy z Narola wraz ze strażakami z Płazowa odnalazł zaginionego. Mężczyzna znajdował się w kompleksie leśnym. Udzielono mu pomocy przedmedycznej oraz skierowano na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Źródło: OSP Narol, KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.