W Nowej Grobli spłonął drewniany garaż [ZDJĘCIA]

fot. PSP Lubaczówfot. PSP Lubaczów

Wczoraj (05.12) w miejscowości Nowa Grobla doszczętnie spłonął drewniany garaż. Na szczęście nikt nie został ranny. Pożar gasiło 5 zastępów strażaków.

Strażacy informację o pożarze otrzymali o godzinie 16:55. Przekazano im, że pali się drewniany dom. Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce okazało się, że ogniem objęty jest cały budynek drewnianego garażu, a nie budynku mieszkalnego.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na palący się budynek oraz oświetleniu terenu akcji. Po ugaszeniu ognia przystąpiono do rozbiórki spalonej drewnianej konstrukcji budynku. – relacjonuje  Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubaczowie bryg. Wiktor Serafin

Na miejscu pracowało łącznie 5 zastępów strażaków – 2 z JRG PSP Lubaczów, OSP Oleszyce, OSP Stare Oleszyce oraz OSP Łukawiec.

Nikt nie został ranny.

Zdjęcia: PSP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia