Mercedes poszukiwany przez francuskie służby odzyskany w Budomierzu

fot. BiOSGfot. BiOSG

Zaginiony we Francji osobowy Mercedes został odnaleziony przez strażników granicznych na przejściu w Budomierzu. Samochodem kierował 44-latek z Ukrainy.

Dzisiaj (23 października) do kontroli w drogowym przejściu granicznym w Budomierzu zgłosił się 44-letni obywatel Ukrainy. Cudzoziemiec wyjeżdżał z Polski mercedesem. W trakcie kontroli legalności pochodzenia auta okazało się, że jego dane figurują w bazie Interpol oraz SIS. W toku dalszych sprawdzeń mundurowi ustalili, że mercedes jest w zainteresowaniu francuskich służb.  Samochód o wartości około 90 tys. zł został zatrzymany.

W tej sprawie, dalsze dochodzenie prowadzą policjanci.

Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili 80 pojazdów pochodzących z przestępstwa oraz przeszło 800 części z utraconych samochodów. Ich łączna szacunkowa wartość przekracza 7,5 mln zł.  

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia