Gmina Lubaczów: Strażacy rozdali maseczki

Strażacy rozdają maseczki. fot. OSP Krowica HołodowskaStrażacy rozdają maseczki. fot. OSP Krowica Hołodowska

W niedzielne popołudnie 6 lutego strażacy-ochotnicy z Krowicy Hołodowskiej rozdali 4600 maseczek mieszkańcom Krowicy Hołodowskiej, Krowicy Samej i Budomierza.

Już od dłuższego czasu w Polsce obowiązuje nakaz noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych czyli w sklepach, kinach, w urzędach czy autobusach. W związku z tym obowiązkiem strażacy z OSP Krowica Holodowska w niedzielę (06.02) wyruszyli na akcję rozdawania maseczek ochronnych. Do rozdania było 4600 maseczek ochronnych dla mieszkańców wsi Krowica Hołodowska, Krowica Sama Budomierz. Strażakom ochotnikom towarzyszyła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

Zdjęcia: OSP Krowica Hołodowska

273023084_2899242910374819_4036796004224297571_n.jpg273026440_2899242930374817_1832069335589369474_n.jpg

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach nasiliły się kontrole policjantów, którzy codziennie pod sklepami oraz stacjami paliw obserwują czy klienci i personel noszą maseczki.  Za brak maseczki grozi mandat w wysokości do 500 złotych. Natomiast jeśli ktoś odmówi przyjęcia mandatu od funkcjonariusza, sprawa zostanie skierowana do sądu.

Dostaliście mandat za brak maseczki? Odpowiedzcie w naszej sondzie.

Czy byłbyś za postawieniem fotoradaru w miejscowości Zalesie?

Komentarze   

TenCoWieWszystko
+9 # TenCoWieWszystko 2022-02-09 09:34
No niby urocze, niby miłe , ale chyba już nie na tym etapie tej naszej pandemii. Może gdy to się zaczynało, brakowało maseczek itd...ale teraz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
men
+10 # men 2022-02-09 10:28
Rychlo w czas....teraz to naprawde prezent...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ta joj ta joj
+1 # Ta joj ta joj 2022-02-09 16:09
Nie mam nic na przeciw. Czy odwiedzicie każda miejscowość w gminie, czy na tym koniec?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
+7 # demos 2022-02-09 20:37
to sa maseczki zakupione przez Szumowskiego w cenie okolo 5 zl, a teraz rozdaja za darmo, bo szkoda je utylizowac!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Andy
+13 # Andy 2022-02-09 21:51
Jedna decyzja ministra pandemia zostają zakończona, maski już nie są potrzebne, kwarantanna zniesiona, łóżka covidowe zlikwidowane itp. Potęga władzy. Tylko czy Covid o tym wie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ta joj ta joj
+1 # Ta joj ta joj 2022-02-10 17:23
Dziękuję za maseczki. Nie wiem kto, nie wiem kiedy wrzucił do skrzynki na listy. W każdym bądź razie dziękuję. Zawsze to kilka groszy w kieszeni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
0 # demos 2022-02-18 20:25
przede wsdzystkim wygonic Cozaca z tej rady gminy>>> gosc wójta...wypiepr zyc z tej rady gminy wice....zrobic normalne wybory, bo tych tumanów z pisu, naprawde za duzo w tej gminie!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
0 # demos 2022-02-18 20:26
i odwołac cała pisuarowska rade gminy, to rada wójta a nie gminy!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
0 # demos 2022-02-18 20:29
i stworzyc społeczna rade gminy! bez tych tumanów z rady gminy pisowskiej!!i stworzyc normalny samorzad , a nie tumanerii pisowskiej!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |